НБА

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 28 окт 2005, 16:41

Точно на теб, Бочне, не съм ти много фен. Ама на доста теми може и трезво да се говори с теб :twisted:
ИзображениеИзображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 28 окт 2005, 22:30

Ма чакай бе, Явка, за какъв Боян говорим, Майк Биби имам предвид. :lol:

П.С. Е, и аз имам някои забележчици към Явор, но wondertree ме кефи. 8) :wink:

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 29 окт 2005, 11:10

А това как да го разбирам?! :?
ИзображениеИзображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 29 окт 2005, 13:14

Mike Bibby написа:Ма чакай бе, Явка, за какъв Боян говорим, Майк Биби имам предвид. :lol:

П.С. Е, и аз имам някои забележчици към Явор, но wondertree ме кефи. 8) :wink:


Сега вече стана ли ясно? :lol: :wink:

NASKO 4IKAGO
Мнения: 16
Регистриран на: 22 мар 2005, 22:14

Мнениеот NASKO 4IKAGO » 30 окт 2005, 01:13

SAMO BULLS VE ,SLED TITLATA V BEIZBOLA E VREME ZA NE6TO GOLQMO I V BASKETA NI6TO 4E EDDIE SI OTIDE :o

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 ное 2005, 10:23

Ще си позволя да направя прогнози за първите мачове от НБА според програмата на Еврофутбол. Искам да предупредя хората, които мислят да залагат на баскет, че аз съм ФЕН, а не ПОЗНАВАЧ! Така че да не се доверяват много на моите прогнози! :lol:

ФИЛАДЕЛФИЯ - МИЛУОКИ БЪКС 7.5. Прогноза: "2"

По принцип мисля, че Фили ще бият, но центърът им Сам Далъмбърт е под въпрос за срещата, а и Милуоки тази година ще е по-силен от миналата. Мисля, че мачът ще се реши в рамките на 5-6 точки, може и продължение, така че си струва да се опита с една "2". 8)

САН АНТОНИО СПЪРС - ДЕНВЪР НЪГЕТС 8.5. Прогноза "2"

Тук знакът "2" е продиктуван от същите съображения, както и в предишния. Спърс са по-класният отбор и най-вероятно ще спечелят, но с малка разлика. Денвър са костелив орех и предвиждам да спечелят дивизията си, така че при всички случаи не очаквам разгром в този мач.

6.5. НЮ ОРЛИЪНС ХОРНЕТС - САКРАМЕНТО КИНГС Прогноза "2"

Сега, това е много труден за прогнозиране мач, така както са го задали от Еврофутбол с този хендикап. По принцип Кралете са по-добрият отбор, но са непредсказуеми като гости. Хорнетс какво ли не преживяха в последната година: преместиха ги в най-тежката дивизия, трейднаха си звездите, ураган им помете залата... :roll:
Въпреки това 100% ще се опънта на Сакто. Най-вероятно доста по-опитният отбор на Кингс ще вземе победата, но с колко точки е трудно да се предвиди. Все пак аз и тук бих рискувал с една "2".

ФИНИКС СЪНС - ДАЛАС МАВЕРИКС 2.5. Прогноза "2"

УФФФФФ!!! Още един сложен мач. Два много силни и равностойни отбора, свикнали да побеждават като гости. Въпреки несъмнената класа на "Слънцата" мисля, че отсъствието на Амаре Стадъмайър ще натежи, а и Далас за мен е един от най-балансираните състави в лигата. Ето защо и тук залагам на знак "2".

Потребителски аватар
Nasco
Мнения: 109
Регистриран на: 18 юни 2005, 07:26
Местоположение: Стадио"ОЛИМПИКО"

Мнениеот Nasco » 01 ное 2005, 10:48

ФИЛАДЕЛФИЯ - МИЛУОКИ БЪКС

сещам се (мисля че беше 2000г)полуфинал или четвърт м/у тие два отбора

Привържаник съм на филабелфия,тъй че очаквам победа за 76

IVERSON RULEZZZZZ!
Сини шампиони!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 ное 2005, 20:39

П.П. Бахти, тия сърби не си поплюват. :twisted:

to be continued... :twisted:
Последна промяна от Mike Bibby на 03 ное 2005, 10:20, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
The Champion
Мнения: 28
Регистриран на: 20 мар 2005, 19:30

Мнениеот The Champion » 02 ное 2005, 10:20

Спокойно - ще го преживея :lol: Не, че нещо се вижда на снимката... Да не е края на света!? 8)

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 02 ное 2005, 10:30

Амиииии, първо да кажа, че снощи не издържах, Шампионската лига ми изцеди силите и не успях да гледам Сан Антонио - Денвър. Като цяло не съм учуден от резултатите, единствено ме шокира отчайващата загуба на Сакраменто, и поредното безлично представяне на човека от аватара ми, което важи и за повечето му съотборници.

Иначе другите мачове ги познах, но едва ли някой се е съмнявал в победата на Спърс, а в останалите два мача се играха продължения и както единият, така и другият отбор можеше да спечели.

След първите мачове се убедих, че Финикс дори и без Амаре си остава фаворит в Тихоокеанската дивизия, а Филаделфия и Сакраменто ги чака много мъка този сезон. Специално за Кралете като техен фен много ме е яд, защото имаме добри играчи, но липсва какъвто и да е синхрон между тях, а и треньорът вече е тотално изчерпан и очевидно не може да даде нищо повече на отбора.

Далас показва, че е отбор с характер и че и тази година ще се класира без проблем за плейофите, пък там каквото стане. Сан Антонио си е Сан Антонио, в предсезонните мачове се лигавеха, но още срещу Денвър си пролича, че имат много здрав отбор и че Майкъл Финли е точният човек за тях.
За хорнетс мислех, че ще са аутсайдери и те най-вероятно ще са такива, но едно голямо евала за старта им! Толкова неща им се случиха в последно време, а те си играят и мачкат! Поздравления за техните фенове.

Милуоки също още в първия си мач показа, че е значително ъпгрейднат в сравнение с миналия сезон и ще се бори за влизане в плейофите. Накрая за Денвър - доколкото разбирам дълго време са водили и са измъчили Шпорите докрай, така че тази загуба нищо не означава. Напротив, аз даже си мисля, че ще спечелят своята дивизия.

П.П. Уффф, в тоя форум много трудно излизат снимките, не знам защо. Както и да е, евала на Педжа, единственият, който снощи си е давал зор. :evil:

Кремена, реши ли на кои други отбори ще симпатизираш, ако все още си фен на Кингс след снощния позор? :lol:

Потребителски аватар
The Champion
Мнения: 28
Регистриран на: 20 мар 2005, 19:30

Мнениеот The Champion » 02 ное 2005, 11:03

Естествено, че продължавам да подкрепям Сакраменто! Обаче - Далас и Минесота влязоха в спикъка :lol:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 02 ное 2005, 11:17

Такаааам, след вчерашния неособено успешен старт ще си позволя да направя нова прогноза за някои от мачовете, които ще се изиграят тази нощ.

Прогнозите са свързани отново с програмата на Еврофутбол:

Подбрах три мача, които ми се струват най-сигурни и на които човек може спокойно да заложи между 1и 5 лева в зависимост от ресурсите, с които разполага. Пак предупреждавам, че не съм кой знае какъв познавач:

Детройт - Филаделфия 7.5. Прогноза "1"

Тук, мисля, че трудно може да се получи изненада. Филаделфия загубиха като домакини от Бъкс и на всичкото отгоре играха продължение, така че ще са леко уморени, а и в залата на Пистънс честно казано просто не ги виждам да паднат с по-малко от 10 точки. Освен това водещият им център Далъмбърт е извън строя доклокото имам информация, което още повече ще улесни Бен Уолъс и ко.

Хюстън - Сакраменто 4.5. Прогноза "1"

Както се видя и снощи Сакраменто е луд отбор, от който може да се очаква всичко. Но при положение, че предната нощ паднаха с 67:93 от един от най-слабите отбори в лигата, просто не виждам как Кралете ще надвият като гости Рокетс, които имат доста солиден отбор и ще бъдат по-свежи. Единствено неяснотата около състоянието на Трейси МакГрейди ме спира да извикам с пълно гърло: Твърда единица! И все пак този мач доста здраво върви към "1".

Ню Джърси - Милуоки 8.5. Прогноза "1"

Джърси събраха страхотни играчи като Кид, Джеферсън и Картър, а Ненад Кръстич израства като играч с всеки изминал ден. За мен победата на Мрежите е абсолютно сигурна, въпросът е в точната разлика. Все пак мисля, че Елените взеха своето във Филаделфия и умората, а и класата на Ню Джърси ще си кажат думата.

Други мачове, на които можете да обърнете внимание:

5.5. Орландо - Индиана. Прогноза "2"

Меджик ще играят без Грант Хил, а и след като се разделиха с Кътино мобли са значително по-слаб отбор според мен. Само усилията Стив Франсис и Дуайт Хауърд едва ли ще са достатъчни за да бъдат спрени Джърмейн О'Нийл, Рон Артест, Стивън Джексън и новата придобивка Ясикевичус.

4.5 Юта - Далас. Прогноза "2".

Юта ще играе без звездата си карлос Буузър, а и като цяло Маверикс са по-класният отбор. Въпросът е дали Дирк и компания няма да са уморени след двете продължения, които изиграха срещу Финикс.

Минесота - Портланд 10.5. Прогноза "2"

Не очаквам чудеса от Вълците тази година, но Портланд май са още по-зле и от тях. Затова е малко рисковано да се играе този мач, но аз бих пробвал с една двойка, защото не мисля, че Минесота ще бие с голяма разлика.

П.П. На мен Минесота отдавна са ми в списъка на любимите отбори, но този сезон ще е мъка. :( Дано поне Ярич ги стегне малко. :wink:

NASKO 4IKAGO
Мнения: 16
Регистриран на: 22 мар 2005, 22:14

Мнениеот NASKO 4IKAGO » 03 ное 2005, 04:03

moje da gledate nba i na kompovete si direkntno ,za celta si izteglqte edna progrmka saitat e http://www.pplive.com i sled tova tarsite edin canal CCTV5 v momenta davat gledam rockets i kings !!!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 07 ное 2005, 10:10

Слънцата залязаха в собствената си Америка Уест Арина. Педжа президент! 6-8 от тройката! Най-сетне и Майк да направи сносен мач! Сакраменто шампион, але, але! :twisted:

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 07 ное 2005, 20:48

Здрав мач се заформя:Нетс-Маями,мдааа и с много спомени го свързвам аз от изминалият сезон :)


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 88 госта

cron