НБА

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 26 яну 2006, 09:44

Егати сапунката се оказа този трейд. Най-сетне официално Рон Артест е играч на Сакраменто, а Педжа Стоякович - на Индиана Пейсърс. Еми това е положението, взимаме един колкото луд, толкова и надарен и универсален баскетболист, избиран за защитник на годината. Разделяме се с едно момче, което направи от един посредтвен отбор претендент за титлата. Аз съм искрено доолен за Педжа, защото съм убеден, че в Индиана ще намери своето място и с него Пейсърс ще бъдат неудобен противник в плейофите. А за Сакраменто се надявам, че след привличането на Артест и ако той играе така както си знае със сигурност ще се класираме за плейофите.

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 26 яну 2006, 11:34

Интересна размяна. Това са двама от баскетболистите, които най-много ме кефят. Артест има невероятен потенциал, само трябва буйния му характер да се използва на игрището за печелене на мачове.
А Педжа е най-добрия европеец. Надявам се добре да се впише при пешеходците.
ИзображениеИзображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 26 яну 2006, 12:17

Наистина много интересна размяна. И двата отбора поемат огромен риск. Сакраменто: защото Артест е луда глава и ако не му се играе и не е мотивиран ще затрие и себе си и отбора. Но при положение, че заиграе с желание и с наличието на Бонзи Уелс (който в момента е контузен) Кингс би трябвало да са доста по-стегнати в защита, а оттам и по-подвижни в нападение.

Индиана: Педжа е отличен стрелец, висок е и при Карлайл (за мен един т най-добрите треньори в НБА) има всички предпоставки да се превърне отново в онзи Педжа, когото всички познаваме. Въпросът е дали най-добрите му години са вече зад гърба му, но според мен той има още какво да даде на НБА. Рискът, който поема Инди е свързан с това, че договорът на Педжа изтича в края на сезона, а със сигурност той ще е един от най-търсените свободни агенти и Пейсърс трябва да приготвят нещо специално за да го задържат, но дали разполагат с достатъчно срества за това?

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 26 яну 2006, 20:18

Специално за The Champion:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 27 яну 2006, 12:52

Кремена, нищо не казваш за трейда.

Stenly
Мнения: 5
Регистриран на: 17 апр 2005, 12:00

Мнениеот Stenly » 27 яну 2006, 17:43

Порщавайте, ама колкото и да ме кефят Кингс на Педжа му трябав по-сериозен отбор ако иска пръстен. При него положението е като при Гарнет - играе, напъва се, ама сам не става. Трябва амбиция в целия отбор

Потребителски аватар
The Champion
Мнения: 28
Регистриран на: 20 мар 2005, 19:30

Мнениеот The Champion » 27 яну 2006, 18:03

Какво да кажа... Нямам думи...

Първо - наистина оценявам усилията в подбирането на тази "галерия" :lol:

Пак съм си фен на Сакраменто, но определено няма да са същия тим без Педжа, а преди това и без Дивац...

Освен това ще хвърлям по едно око и на Индиана естествено 8)

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 27 яну 2006, 20:02

Кремена, радвам се, че не си от тези фенове, които сменят отбора щом любимият им играч се премести другаде. И аз продължавам да си бъда за Сакраменто, твърде много свикнах с този отбор и вече се чувствам дълбоко свързан с него за да го зарежа. Педжа и Владе бяха главната причина да стана фен на Кралете - просто преди години те бяха едни от малкото чужденци в лигата, а и сръбският баскет винаги ме е кефил (макар че от 3-4 години любимци са ми аржентинците). За съжаление след напускането на Дивац и Уебър стилът на Сакто се промени и явно Педжа не можа да се адаптира добре към него. Някакси без Дивац Педжа поизгуби мотивация. Съжалявам, че рекордьорът по мачове за Сакраменто вече не е в отбора, но от друга страна се радвам, че привляякохме Рон Артест, защото той е невероятен играч и ще повдигне класата на Кингс. Иначе Индиана и досега си ги обичах, а сега с Ясикевичус и Стоякович май ще станат вторият ми любим отбор в НБА.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 20 фев 2006, 09:48

Изтокът надделя над Запада със 122:120 в Мача на звездите на НБА

Изображение

В дните, когато вниманието на всички е насочено към състезанията от ХХ-та Зимна олимпиада в Торино, отвъд Океана феновете на баскетбола продължават да се забавляват с любимата си игра.

Рано тази сутрин завърши поредният юбилеен 50-ти "Мач на звездите", който се състоя в зала "Тойота сентър" в Хюстън.

Сборният отбор на Изтока надделя трудно над Запада със 122:120 точки.

Най-резултатен в срещата бе атакуващият гард на "западняците" Трейси МакГрейди (Хюстън Рокетс), който реализира 36 точки за 27 минути игра. Негов подгласник бе звездата на шампиона Сан Антонио Спърс Тим Дънкан с 15 точки и 10 борби.



Изображение

Нападателят на Кливлънд Кавалиърс Леброн Джеймс наниза 29 точки за Изтока, някои от които в заключителните минути на срещата. 22-годишният баскетболист бе избран и за "Най-полезен играч в мача" (MVP). "Искахме да спечелим този мач и видяхте, че се получи. Въпреки, че сме съперници с отборите си в Асоциацията, ние искахме да си рпекараме готиво заедно с публиката и да се забавляваме", бяха първите думи на Джеймс пред камерите.

Гардът на Маями Хийт Дуейн Уейд пък добави 20 точки за Изтока, а неговият колеги в състава на "Горещите" Шакийл О`Нийл се отчете със 17.

Изображение
"Мисля, че зрителите видяха зралищен спектакъл, особено по време на четвъртата част. Феновете на баскетбола имаха възможността да се насладят на една малка част от добрите играчи в НБА", заяви след края на Мача на звездите треньорът на Изтока Флип Саундърс (Детройт Пистънс).

THE GREAT GAME 8)
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 20 фев 2006, 10:03

otto написа:
THE GREAT GAME 8)



Няма нужда от повече коментар 8),и в този ред на мисли,тази песен е точният пример за играта :Fort Minor-Remember the name(NBA 2006)

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 24 фев 2006, 12:19

Деа, много лошо ни треснаха снощи Лейкърс. След тази загуба мога да кажа само едно: сезонът за Сакраменто Кингс ПРИКЛЮЧИ! :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 24 фев 2006, 20:53

ЕМИ ЛЕВСКАР СЪМ СЕГА... КАКВО ДА НАПРАВЯ...

ИЗПОЛЗВАШ МОМЕНТА КОГАТО НАБЛИЖАВА ВЛАКА И СЕ ХВЪРЛЯШ ПОД НЕГО :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 24 фев 2006, 21:01

Отка, насочи вниманието си към другата част от подписчето ми. :lol: :wink:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 24 фев 2006, 21:06

АЙДЕ НЕМА НУЖДА ОЩЕ СЪМ ЗДРАВ :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 24 фев 2006, 21:45

Здрав, но недоспал, нали, Отка? :lol:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта

cron