КОМЕНТАРИ ЗАВРЪЩАНЕТО ....

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2005, 12:15

Ако и тази я оплескате,няма да има три........ :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 юли 2005, 12:16

ЕТО ВИ И ТЕМА - Изпълнителният директор на Левски по финансовите въпроси Константин Баждеков намекна, че Георги Чиликов ще си има проблеми, ако не поднови контракта си с клуба. Нападателят има договор със “сините” за още една година, но иска да напусне. Тези дни той получи предложение за нов контракт, но засега отказва да преподпише. “Не искам да се връщам към ситуацията с Илиян Стоянов от зимата, но по принцип в този случай всичко е възможно. Нашето желание е Георги Чиликов да парафира”, заяви Баждеков пред радио “Спорт”. През зимата националът Илиян Стоянов отказа нов договор и заплаши да напусне като свободен агент през лятото. Това вбеси шефовете на клуба, които му наредиха да стои по цял ден в една стаичка и да гледа видео. В крайна сметка обаче японският ДЖЕФ Юнайтед закупи Коловати и така “сините” успяха да спечелят пари от трансфера. И БЕЗ ЗАЯЖДАНЕ :wink:
ВЪПРОСА Е ЗАСЛУЖАВА ЛИ ЧИЛИКА ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ ОТ ЛЕВСКИ СЛЕД КАТО ТОЛКОВА ПЪТИ Е НОСИЛ РАДОСТ НА ФЕНОВЕТЕ НА ОТБОРА :?:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 юли 2005, 12:17

Мичо написа:Ако и тази я оплескате,няма да има три........ :roll:

ТИ КАК ГО КАЗВАШ КАТО ЧЕ ЛИ НЯКОЙ Е ВИНОВЕН :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 юли 2005, 12:18

Някой да ми каже за важен гол на Чиликов освен този срещу ЦСКА преди година?? Ама на ЦСКА кой ли не е вкарвал - даже 3 гола има и Илиян Симеонов - Чушката..
Изображение

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 05 юли 2005, 12:23

Аз Чиликов не го харесвам отдавна, още от както изпусна дузпата срещу Динамо(К) и после каза: "...изпуснахМЕ дузпата и после всичко се обърка..."
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2005, 12:24

На всеки се случва да изпусне...Падна ми в очите когато се СКРИ срещу Щурм...... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 юли 2005, 12:30

Wallace написа:Някой да ми каже за важен гол на Чиликов освен този срещу ЦСКА преди година?? Ама на ЦСКА кой ли не е вкарвал - даже 3 гола има и Илиян Симеонов - Чушката..
УОЛИ КАЗАХ БЕЗ ЗАЯЖДАНЕ КОЙ Е ВКАРВАЛ НА ЦСКА ЕДВА ЛИ Е ВАЖНО ТОЧНО ТУКА :?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 05 юли 2005, 12:33

А ПО ТЕМАТА ТОЧНО ТОВА МИ Е ВЪПРОСА НЕ ГО ХАРЕСВАТЕ А ШЕФОВЕТЕ НЕ ГО ПУСКАТ ТОЙ СЪЩО НЕ ИСКА ВЕЧЕ ДА ИГРАЕ В ЛЕВСКИ ЗНАЧИ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ НАПРАВИ КОМПРОМИС ЗА ДОБРОТО И НА ДВЕТЕ СТРАНИ А НЕ КАТО СТОЙКО И НАФТЕКС ОЩЕ ПОВЕЧЕ ЧЕ ЧИЛИКА ИМА ОЩЕ КАКВО ДА ДАДЕ НА ФУТБОЛА КАТО ЦЯЛО НЕ Е СВЪРШЕН СПОРЕД МЕН
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 05 юли 2005, 12:34

Естествено, че ще каже изпуснахМЕ защото футбола се играе от отбор! От колектив, а не от индивидуалости. Затова и като спечели един отбор се казва, че е спечел самият отбор, а не футболистът вкарал гола. Затова се казва, че отборът е загубил, а не, че е загубил вратаря като е пуснал гол в 90 мин. примерно. Друг е въпроса, че на Герена не знаят как да се отнасят с футболистите си. С тези методи на работа не се чудете защо нямата нови попълнения. Кой луд ще дойде при вас като знае какво го чака. От една страна Баждеков казва - "Ако не подпише го чака същото като Стоянов", а от другата страна Мъри споделя - "Аз на Чиликов няма да разчитам, за мен той не е играч на Левски щом не е започнал подготовката с отбора". Е при това положение какво да прави Чиликов? От какъв зор да подписва като няма да играе. От какъв зор да си слага въжето на врата след като така и така няма да играе? Все някак ще изкара 1 година и след това като бял човек ще подпише с някой анадолски гранд. Това с наказанията на футболистите да гледат видео го може само вашето бездарно ръководство. Никъде по света няма такова отношение към футболистите. Навсякъде хората се разбират мирно и тихо. Разтрогват по взаимно съгласие и кой от където е. При вас обаче не може. И защо? Защото Сираков и Батков ламтят за пари и комисионни и грам не ги ебе за "вашия" отбор.
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 юли 2005, 12:42

Мдаааа,тук съм съгласен с теб...за съжаление на батков и кликата им им е на кура з-а Левски.... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 юли 2005, 12:47

Съгласен съм с дон ПЕРИньон! Напълно глупаво е това с видеото... само в България и по точно в Левски се практикува... Мъка и скръб!
Имаха 100 пъти шанс да го продадат и то на по-сериозна цена от сегашната... Но те, както и Гонзо, го изцедиха до край...
Все пак за мен Чалъка не е такъв футболист, който можа де ти реши важен мач и за мен няма да е загуба, че няма да играе в Левски. Въпроса е ръководството да не се цигани...
Изображение

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 05 юли 2005, 13:03

Абе че футбола е отборна игра - така е, но да ми кажеш, че дузпата се бие от 11 човека... това са си твои разбирания... а иначе - в България няма свястно ръководство на ФК... едните цедят добрите си футболисти до макс и после се опитват да ги продадат ама не става, други купуват чужденци на кило и после те ги съдят... и успяват... трети пък купуват по един-двама класни чужденци и ги изгонват с отношението си към тях... ебати футбола имаме... това си е само мое мнение е де... :)
Изображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 05 юли 2005, 13:05

Така е. Прав си до някъде. Не съм съгласен само в тази част на повелята ти в която говориш за нашето ръководство защото поне с нашите български футболисти се отнасяме на изключително високо и професионално ниво! Гастербайтерите да го духат. Чужденци има достатъчно много, навити да играят футбол в България. Да съдят когото си искат
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Septerra
Мнения: 325
Регистриран на: 30 мар 2005, 17:31
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Septerra » 05 юли 2005, 13:09

Е аз това за добрите футболисти имам в предвид Левски... :) При нас като има добър футболист първо се отхвърлят 5-6 добри оферти, после се изцежда до макс футболиста и чак тогава търсим пак добрите оферти... е да ама вече ги няма! Това е сериозна грешка на нашето ръководство!
Изображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 05 юли 2005, 13:18

Добрите оферти за такъв изцеден до крайност футболис можете да ги търсите на средните страници на вестниците 24 Часа и ТРУД в раздел Работа
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта

cron