КОМЕНТАРИ ЗАВРЪЩАНЕТО ....

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 18 окт 2005, 23:57

Отка, разочарован съм, че действаш по принципа Коприваров :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 19 окт 2005, 00:58

otto написа:Е ХУБАВО БЕ ЛЕВСКИ КОЛКО КУПИ НА БЪЛГАРИЯ ИМА НАЛИ СИ ПО СТАТИСТИКАТА :?:

И сам можеш да провериш при добро желание:
http://www.levski.com/history/cups-bg.htm
+тази от 2005.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 19 окт 2005, 10:08

12 БРАВО БЕ ГЕРОЙ :lol: :lol: :lol:

КАКЪВ СЛУЧАЙ БЕ ЯВОРЕ И КОЙ Е ТОЗИ КОПРИВАРОВ :?:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 19 окт 2005, 10:11

Отка, ами нали Корекция ти е написал, че си на принципа Copy-Paste. (Коприваров) :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
TheChilDofCSKA
Мнения: 960
Регистриран на: 21 сеп 2005, 22:27
Местоположение: Казбек 12
Контакти:

Мнениеот TheChilDofCSKA » 19 окт 2005, 10:47

otto написа::lol: :lol: :lol:

КАКЪВ СЛУЧАЙ БЕ ЯВОРЕ И КОЙ Е ТОЗИ КОПРИВАРОВ :?:

Kopi - Гунди на новото време :lol: :lol:
'Cause nothin' lasts foreva, even cold november rain...
Убий скороста, спаси живот!!!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 19 окт 2005, 10:50

TheChilDofCSKA написа:
otto написа::lol: :lol: :lol:

КАКЪВ СЛУЧАЙ БЕ ЯВОРЕ И КОЙ Е ТОЗИ КОПРИВАРОВ :?:

Kopi - Гунди на новото време :lol: :lol:


хехехехехехе, Илиянче, някакъв комплекс (Младост, Люлин) на тема Копи и футболист №1 на 20 век ...
Могат да си мечтаят да са като Гунди всички...
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 19 окт 2005, 10:52

Копи&Paste изигра мача на живота си. Спокойно може да хваща вече метлата и лопатката. :lol:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 19 окт 2005, 10:59

Откровено да ти кажа не си мечтая за Гунди. Предпочитам по-истински неща в лицето на футболисти печелещи Златни топки, обувки, някой от трите турнира в Европа, разпорили Германия (без значение на световно или в квалификации), екзекутирали еврограндове и такива неща, но не и футболисти с надута слава зад която нищо не стои поне по моите разбирания. Нямам претенции и не въздишам "Ех защо Гунди не е бил в ЦСКА". Имали сме десетки други при това наистина звезди разклатили световния и европейския футбол.


Иначе за отбора на Левски може би си прав, че Гунди е играч мечта. Едва ли са имали много подобни футболисти и на този сив фон Гунди се откроява.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 19 окт 2005, 11:03

Е явно не си бил жив за да видиш гунди колко радост е носил на страната ни... интересно ми е сега с тези футболисти играещи само в БГ дали ще успееме да помиришемм световно...
а Гунди направо убива разните дяволи и Белгийци...
Или хикс на Бразилия на маракана сега с футболисти играещи само в България - представи си бадемчето как минава през целия терен и вкарва гол на Дида...
Никога няма да разбереме ние, какво е бил Гунди и какво е носил на народа ни...
А за надутата звезда... сигурно от медиите... ще ти кажа едно, ако не беше заклетия ЦСКАр "журналист" от "Работническо дело", който не е отличил Гунди в анкетата на Франс Футбол - сега можеше да имаме още един призиор за златната топка...
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 19 окт 2005, 11:06

Според мен Гунди не заслужава да бъде обсъждан от цесекарите. След като нямате какво да кажете за него, господа червени, поне си затрайте!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 19 окт 2005, 11:30

Mike Bibby написа:Според мен Гунди не заслужава да бъде обсъждан от цесекарите. След като нямате какво да кажете за него, господа червени, поне си затрайте!


Това какво означава? Да мълчим, а междувременно да слушаме небивалици?
Ми по същата логика обявявам Ваньо Шишков за най-добрият български футболист и ако някой е на обратното мнение просто да замълчи!

Уолъс:
Първо не знам за какъв журналист говориш. Приемам, че поредния слух е верен и не измислен. Как един глас откарва футболист от 8 място (мисля, че на него е Гунди) до 1 място :shock: ! Аз не виждам до 7 място как ще отиде освен ако предходния футболист не е в непосредствена близост.
Ако говорим за измами и не слухове, а истински неща, които се знаят, такова е второто място и сребърната топка на Стоичков през 92 година. Там не е слух, а от всеки се знае как Берлускони промени нещата и заради него промениха след тази година регламента! Тогава италианския пич седмици преди гласуването изпраща "невинно" на определените да гласуват в анкетата на Франс Футбол "своя анкетка" как виждат нещата по отношение на кой е най-добър като футболист за нея година. Естествено получава същите отговори, които биха се видели по-късно в анкетата на Франс Футбол. След доста далавери и намеси успя да обърне нещата и вместо Ицо от един мач на Ван Бастен с 4 гола срещу цял силен сезон на Стоичков(и КЕШ в него) до положение мисля, че беше на 96 срещу 90 точки, което е крайно малка дистанция и е след намеса!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
TheChilDofCSKA
Мнения: 960
Регистриран на: 21 сеп 2005, 22:27
Местоположение: Казбек 12
Контакти:

Мнениеот TheChilDofCSKA » 19 окт 2005, 11:38

Wallace написа:
TheChilDofCSKA написа:
otto написа::lol: :lol: :lol:

КАКЪВ СЛУЧАЙ БЕ ЯВОРЕ И КОЙ Е ТОЗИ КОПРИВАРОВ :?:

Kopi - Гунди на новото време :lol: :lol:


хехехехехехе, Илиянче, някакъв комплекс (Младост, Люлин) на тема Копи и футболист №1 на 20 век ...
Могат да си мечтаят да са като Гунди всички...

Аз само ти цитирам един приятел, няма да казвам кой е... :lol:

обърках бутоните, за цитат и промени :roll: извинявам се
'Cause nothin' lasts foreva, even cold november rain...

Убий скороста, спаси живот!!!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 19 окт 2005, 11:39

Ами да тъпо е... наистина и аз винаги ще подкрепям българите... за това ме е яд на гадните жабари и то в годината, когато Бастен изпусна дузпата на полуфинала... а Стоичков вдигна купа...
А за Гунди това е истина... ако искаш вярвай, ако искаш не... щял е да стане втори или трети, но това е футболист играл в България и само тук...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 19 окт 2005, 11:41

И пак за Гунди:
Защо да мълча? Вие сякаш нещо пазите да не би да се каже истината и да се засенчи ореола му? Градите внимателно измислен култ също като сините журналисти и не позволявате на някой да си каже мнението, защото ще "развали нещата". Ако Гунди наистина е бил голям футболист не би трябвало да се притеснявате какво ще се каже. Стоичков например е достатъчно голям футболист в историята на световния футбол и не се притеснявам какви неща ще говорите. Колкото и глупости да изръсите те не променят истината. За Гунди моето мнение е че е просто добър футболист. Такива и други сте имали. Наско Сираков например. Останалато са болни фантазии свързани с "ако беше излязъл/останал жив/не е било комунизъм и т.н. ако, ако, ако" и все навързани въображаеми успехи. Ми и аз мисля, че при други обстоятелства всеких един червен футболист от него период можеше да вземе КЕШ в западен клуб. На всеки смислен отговор мога да отговарям и аз с безумното "ако, ако, ако (примерно беше друго времето)" и не можете да ме оборите.
За Бразилия като сте се заговорили мисля, че срещу Сантос Якимов минаваше по бразилски цялата бразилска защита.
За квалификации като говорите има и други класиране за световно първенство с допълнителен мач на неутрален терен. За него разбира се медиите не надуват фанфарите, което е лесно обяснимо, защото голмайстора там е друг (можете да видите и кой е).....а отделно в мача в който Гунди прави головете асистента е червен. Това обаче не пречи тези факти за червените да не се знаят от болшинството от вас, тно пък непрекъснато да ни надуват ушите с някой и друг син гол. Ми то не може при повече от 50 години футбол в България да няма някой и друг син гол или елиминиране на що годе силен европейски отбор. Не ви прави обаче чест такова нещо да въздигате над много по-силни и стойностни червени клубни и на червени футболисти успехи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 19 окт 2005, 11:44

Wallace написа:
TheChilDofCSKA написа:
otto написа::lol: :lol: :lol:

Копи и футболист №1 на 20 век ...
Могат да си мечтаят да са като Гунди всички...


НЯМА ДА СЕ ОЧУДЯ АКО СТАНЕ НА 21 ВЕК КАКТО ГУНДИ СТАНА НА 20 АБЕ МЕДИЙНИ ЗВЕЗДИ :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта

cron