КОМЕНТАРИ ЗАВРЪЩАНЕТО ....

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 окт 2005, 13:52

Wallace написа:

По всичко как по какво - по всичко...


ГОВОРИМЕ ЗА ФУТБОЛ НАЛИ :?:
ГЛЕДАЙ СЕГА КАК ТЕ СМАЗВАМ НА СЕКУНДАТА :lol:

ЦСКА 30пъти ШАМПИОН
ЛЕВСКИ 16пъти ШАМПИОН
ЦСКА 22пъти С КУПАТА
ЛЕВСКИ 18пъти С КУПАТА

ЦСКА 3пъти НА ПОЛУФИНАЛ
ЛЕВСКИ 0пъти НА ПОЛУФИНАЛ

КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1

АКО И СЛЕД ТОВА КАЖЕШ НЕЩО ТЕ ПРИОБЩАВАМ КЪМ ГЛУПАЦИТЕ
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 13:52

Аз се радвам на титлите с Чорни, тогава бяхме най-силния отбор и нямахме конкуренция... с какво бяхте по-добри. С нищо... С Чоко и Боко... с тези футболисти ли...
както сега твърдя че имате по-добър отбор от нас и най-добрия в България...
Никой тва не го спори. не ви споря и за титлата на Мултигруп (някой казват че е на Мултигруп) - Жужо тогава каза - най-силни са. Е така си беше...
Всичко е ясно...
Обаче да кажете (някой червенушки), че на Костов правителството ни е подкрепяло.. Е тва е пълна смехория. 2 години при Костов сме ставали шампиони. Ако Костовото управление ни подкрепяше щяхме да отнемем титлата на Литекс и да им разпуснем отбора...Ако Костовото управление ни подкрепяше нямаше да изгони-чичко-паричко...
А по въпроса за МТел... мммммммммммм.. интересно щеше да бъде всеки футболист, който ползва услугата на единствения ДжиЕсЕм оператор, да играе за Левски...
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 14 окт 2005, 13:54

Отка,ето ти отговор,бре.Пък ако искаш ме приобщавай към глупаците... :lol:



dgeorgiew написа:Ето и малко факти от историята на най-обичаният и най-титулуван отбор в Народна Република България!!!
"Тъй като отборът на партията не може да играе във Втора дивизия, той е обединен със силният за времето си Септември от Първа дивизия. Това става в края на сезона 1947/48 г. като името на новият отбор е "Септември" при ЦДВ. Така без да е извоювал участие при най-добрите, ЦСКА започва съществуванието си."
"В същото време на 6 място в група София на квалификациите за А РФГ се класира отбора на създадения и фаворитизиран от комунистическата върхушка отбор на ЦДНВ. По регламент се класират само първите 5 отбора, но малко преди началото на сезон 1950 (отново по съветски образец се преминава към системата пролет - есен), ЦДНВ е вкаран в групата, чрез фиктивно обединение с друг "изкуствен" отбор - ДНА (Пловдив). С това смехотворно решение е поставено началото на съществуването на ЦСКА във футболния живот на България."
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 13:54

Отка Футбола не започва от 1948 г. в България, както някой келеши се опитват да ми твърдят, че футбола в Англия започва от създаването на Висшата Лига...
Левски е повечко пъти шампион... малко повечко...
аз за подробностите за вашите успехи - май вече споменах...

Колко собствени юноши - двама собствени юноши?
Последна промяна от Wallace на 14 окт 2005, 13:55, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 окт 2005, 13:54

otto написа:
Wallace написа:

По всичко как по какво - по всичко...


ГОВОРИМЕ ЗА ФУТБОЛ НАЛИ :?:
ГЛЕДАЙ СЕГА КАК ТЕ СМАЗВАМ НА СЕКУНДАТА :lol:

ЦСКА 30пъти ШАМПИОН
ЛЕВСКИ 16пъти ШАМПИОН
ЦСКА 22пъти С КУПАТА
ЛЕВСКИ 18пъти С КУПАТА

ЦСКА 3пъти НА ПОЛУФИНАЛ
ЛЕВСКИ 0пъти НА ПОЛУФИНАЛ

КОЙ СЕГА Е НОМЕР 1

АКО И СЛЕД ТОВА КАЖЕШ НЕЩО ТЕ ПРИОБЩАВАМ КЪМ ГЛУПАЦИТЕ


НАДЯВАМ СЕ НЕ ОТГОВАРЯШ НА ТОВА НАЛИ :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 14 окт 2005, 13:56

Мичо написа:Отговарям.
1.Всички отбори са български.
2.откъде да знам? :lol:
3.Не знам психологията на привържениците на Добруджа. :wink:
4.Левски,както и ЦСКА са професионални клубове и са частна собственост май.. :wink:
5.Май няма 5... :lol:
"ние знаем,че сме били толерирани"...АМА С ТОВА ПОЧНИ,БРЕ,ЧОВЕК... :P


1. Ясно ми е че всички отбори в България са български. Попитах не това, а дали са от народа (или от властта, групировки или нещо друго). Ако привържениците и на другите отбори в страната са от народните маси (едва ли 8 милиона са бизнесмени) твърдението ви е повече от нелепо.
2. Да прав си, че не знаеш. Уточнявам, че съм като повечето българи в страната, тоест средно статистически гражданин. Сега пак питам "От властта ли съм?" или ако искаш "средния българин от силните на деня ли е?".
3. По друг начин задавам въпроса. Привържениците на Добруджа от народа ли са или от властовите структури?
4. Остави сега на кого били собственици. Ако сте чист отбор от народа би трябвало да се дръпвате като ужилени при досег с някой "не от народа"....вие обаче не се дръпвате-напротив хареса ви да използвате лобито на спонсорите ви. Вие и от МВР не се дръпвахте. Дръпвате се, когато силния е вече слаб. Странна особеност при вас е че тогава скачате срещу това което ви е донесло някой и друг успех. Жалко за емтел ако се върне комунизма. Ще бъдат тотално оплюти от вас. Просто такъв ви е стила. Непостоянен (то и във футбола е такъв).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 14 окт 2005, 13:57

все си мислех,че "отбора на народа" е един вид метафора,осмак.... :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 окт 2005, 13:58

Wallace написа:Отка Футбола не започва от 1948 г. в България, както някой келеши се опитват да ми твърдят, че футбола в Англия започва от създаването на Висшата Лига...
Левски е повечко пъти шампион... малко повечко...
аз за подробностите за вашите успехи - май вече споменах...



А ТАКА А ТАКА :lol: КАТО СЪМ ТЕ БРНАЛ ДАЙ ПОНЕ ДА ТЕ СЪСИПЯ ДОКРАЙ :lol: :lol: :lol:

ФУТБОЛА НЕ ПОЧВА ОТ 48 ГОДИНА НО СРАВНЕНИЯТА МЕЖДУ НАС И ВАС ПОЧВАТ ОТ ТОГАВА (защото преди това не ни е имало и съответно няма как да има сравнения :lol: )НЕ ЧЕ ИМА НЯКАКВО ЗНАЧЕНИЕ ЗАЩОТО И ОТ ВЧЕРА ДА ПОЧВАТ ПАК СМЕ НОМЕР ЕДНО 8) :P 8)

И КАТО ЗАКЛЮЧЕНИЕ АСЕНЕ САМО ДА ТИ КАЖА ДА СИ ГО ЗНАЕШ В МОМЕНТА ВИ ПРЕВЪЗХОЖДАМЕ ДВОЙНО :lol: А СЛЕД 20 ГОДИНИ ЩЕ ВИ ПРЕВЪЗХОЖДАМЕ ТРОЙНО НАДЯВАМ СЕ ТОКАВА ДА НЕ СИ ОТ ЛЕВСКИ :oops: :oops: :oops: ДОБРО МОМЧЕ СИ И НЕ ЗАСЛУЖАВАШ ТАКАВА СЪДБА :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 13:58

на кой му е харесвало да сме с МВР... Тва е най-голямата глупост, която съм чувал...
Ходил съм на мачове на Левски преди 89 г. и никога не се е скандирало"Левски-Спартак"... Никога. Това е едно омразно обединение след гаврата със 7:2...
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 14 окт 2005, 14:00

Отка,нас ни е имало ПРЕДИ вас,ще ни има и СЛЕД вас..... :wink:
и не ми брой като Ким Ир Сен,не ми изглеждаш такъв човек..... :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 14:01

Край, Отка, ти ми обезсмисли живота. Сега вече не мога да живея... :cry: :cry: :cry:
забрави да дадеш статистиката на изиграните мачове помежду ни... :lol: :lol:
Отка, никога не е късно да станеш от Левски, винаги парата се обръща... След 20 години ще си на моето мнение...
Тогава, Черепухата няма да го има, а вас ще ив е взел Камилата... :lol: :D :D
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 14 окт 2005, 14:02

Мичо не ми отговаряй. Няма смисъл.
Нямам и време за такива неща. Комунисти сме и дължим всичко на партията. Скандирайте там, че сте хора от народа. Аз не се чувствам престъпник и няма от какво да се срамувам. Радвам се на отбора си. когато тръгнете да го съпоставяте с Левски се радвам, че сме над вас. Радвам се на всичко. И в България и в Европа. Нелепи басни произлизащи от чувство за слабост не ме притесняват. В края на крайщата всеки има право на мнение (друг въпрос е дали някой го чува). Мисли си каквото искаш за отбора на ЦСКА. Дреме ми на оная работа. Нашия мач идва...не, не е с вас. Сега на 20-ти в пчетвъртък е нещото което ме вълнува. Дано да победим. Дали после някой пазвантин ще се провикне, че се дължи на комунизъм или че Хамбургер са слаби няма значение. може при победа над Динамо да кажете, че сме победили "еднакви съперници". Също няма значение. Може дори да кажете, че Динамо е по-добър. Там измислете нещо във вашия стил. Примерно, че точно Хамбургер няма победа с 5:1 над английски отбор. Говорете си вие, а Хамбургер да се пази. СЛЕД ПО-МАЛКО ОТ СЕДМИЦА ИДВА НАШИЯ МАЧ! САМО ЦСКА!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 14 окт 2005, 14:03

Мичо , къде ти е ясновОдското кълбо? Вземи направи едно предаване в Канал2001 , където да доразвиеш тази апокалиптична картина :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 14 окт 2005, 14:04

Виждам, че вече си отговорил. Както и да е. Тъпо ми е вече по тая тема. Виж там дали и в Монако няма някой да играе с комунисти. Ако забележиш такова нещо веднага го копирай тук!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 14:05

те и в Монако ще ви разберат... :lol:
какво си мислиш.... :lol:
ама някой от Чехите явно е много болен син мозък...
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта