КОМЕНТАРИ ЗАВРЪЩАНЕТО ....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 14 окт 2005, 12:12

Dumbi написа:LEVSKI e purvoto ime na otbora(1911) i edinstvenoto,tova ime e na goliam 4ovek za goliam otbor-a vie si marshiruvaite na plaza i prestanete da se zanimavate s nas ili pone mislete predi da pishete.


Не е единственото. Когато гълтате като лами равностойния (а може би и по-силния) Спартак си сменяте името на Левски-Спартак. След "уталожване на кражбата" вече си връщате името.

Не търси аналогии на подобни обединения при ЦСКА, защото те не са примерно с Ботев Пловдив, Славия или някой друг силен клуб.

Накрая казваш "мислете преди да пишете":
По-късно ще напиша нещо друго, защото май немислещите са не там където ги търсиш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 14 окт 2005, 13:19

Ми хайде,напиши да видим и ние,немислещите какво имаш впредвид,не ни дръж под напрежение... :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Мнениеот dgeorgiew » 14 окт 2005, 13:20

Ето и малко факти от историята на най-обичаният и най-титулуван отбор в Народна Република България!!!
"Тъй като отборът на партията не може да играе във Втора дивизия, той е обединен със силният за времето си Септември от Първа дивизия. Това става в края на сезона 1947/48 г. като името на новият отбор е "Септември" при ЦДВ. Така без да е извоювал участие при най-добрите, ЦСКА започва съществуванието си."
"В същото време на 6 място в група София на квалификациите за А РФГ се класира отбора на създадения и фаворитизиран от комунистическата върхушка отбор на ЦДНВ. По регламент се класират само първите 5 отбора, но малко преди началото на сезон 1950 (отново по съветски образец се преминава към системата пролет - есен), ЦДНВ е вкаран в групата, чрез фиктивно обединение с друг "изкуствен" отбор - ДНА (Пловдив). С това смехотворно решение е поставено началото на съществуването на ЦСКА във футболния живот на България."

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 14 окт 2005, 13:22

Етоооооооооооо....къде го чукаш къде се пука....Ето го отговорчето на моя въпрос... :lol: :lol: От темата за групата на ЦСКА.... 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 13:23

не е така, не е така,
не искам да повярвааааааааааааааааааааам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Може ли мненията от там да ги преместиш тука, Мичо?
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 окт 2005, 13:25

ПАК СИ ПИШЕТЕ САМО ТОВА КОЕТО ВИ ИЗНАСЯ ЕЙ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ ЛЕВСКАР(този дето е измислил тази песен е гений) КОГАТО СТАВА ВЪПРОС ЗА ЕВРОУСПЕХИТЕ НА ЦСКА СЕ КАЗВА'АЙДЕ СТИГА СМЕ СЕ ВРЪЩАЛИ В МИНАЛОТО' :lol: А ИНАЧЕ ЗА РАЗНИТЕ ОБЕДИНЕНИЯ РАЗЕДИНЕНИЯ И ТЯМ ПОДОБНИ МОЖЕТЕ ДА СЕ ВЪРНЕТЕ И В 14 ВЕК АКО СЕ НАЛАГА :lol: :lol: :lol: :lol:



АХ КОЛКО ЖАЛКО Е ДА СИ .............
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 14 окт 2005, 13:30

Асене,евентуално да се делне онази тема и последните мнения да ги обособим в нова... :roll:
Отка,Асен каза.ние признаваме вашите успехи в Ервопа.Просто разясняваме мъничките подробности... :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 13:32

Аз пак повтарям (като Валери Божинов станах). Никой не отрича успехите... напротив търсиме подробности за тях... интересуват ни :lol: :lol: :lol:
А колкото до песента тя е
"Ах колко жалко е да си чорбар"
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 окт 2005, 13:34

СТИГА СТЕ РАЗЯСНЯВАЛИ :lol: :lol: :lol: НЯМАТЕ АРГУМЕНТИ И СТИГА ДЕЛВАЛИ НЕКА ВСИЧКИ ВИДЯТ КАК СЕ ИЗЛАГАТЕ :lol: А ДОВЕЧЕРА ЩЕ ВИ ОСМИВАН НА ЖИВО КАКТО СЕ КАЗВА ОСВЕН АКО ВЕЧЕ НЕ СТЕ СЕ СЪГЛАСИЛИ КОЙ Е НОМЕР ЕДНО ТОГАВА ВИ ОСТАВЯМ НА МИРА :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 13:37

Уааааааааааааахахахахахаххаха. радвам се , че те познавам Отка и ми е драго да пия с теб.. ще ти кажа кой е номер едно - това е моя любим тим единствен на света - той се казва Левски София.....
Я виж осмака, започна да признава... :lol:
Изображение

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 14 окт 2005, 13:41

Асене, нещо много се нахъси. Довечера ще видим тая работа като бъдеш приклещен здраво: "Ха наздраве, ха наздраве, за любимия отбор!!! ЦСКА е , ЦСКА е европейски шампион!!!"
Последна промяна от wondertree на 14 окт 2005, 13:42, променено общо 2 пъти.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 14 окт 2005, 13:41

:shock: НОМЕР ЕДНО СТЕ ПО КАКВО :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 окт 2005, 13:43

otto написа::shock: НОМЕР ЕДНО СТЕ ПО КАКВО :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


По всичко как по какво - по всичко...
явка не съм се нахъсил бре, толкова ми е смешно и забавно, вие сте готини хора, забавлявам се...
довечера да ми се пази едно място до Илиянчето - имам да и разказвам разни неща за БГ футбол.... :lol: :wink: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 14 окт 2005, 13:46

Мичо имам сериозна работа и затова не пиша тук, но хайде да се посмеем малко щом си казал. Цитата е от този форум, но от друга тема:
viktoria написа:SAMO LEVSKI-OTBORA NA NARODA

1. Какви са всички останали отбори в България? Уточни след като те явно не са от народа. Ако пък са излиза, че сте смешни с такова обобщаващо твърдение характерно за всички. Все едно аз да кажа "Само ЦСКА-отбора на хората" (обиждайки така, че другите са животни..по същия начин както вие се опитвате да кажете, че съм явно мутра-щеше да е обидно ако не бяха смешни изказванията ви пародии).
2. Аз от властта ли съм?
3. Айде остави ЦСКА, но при това гръмко изказване на госпожицата един привърженик на Добруджа как да се чувства? Да се смее или да плаче?
4. Чорни или собствениците на Емтел от народа ли са или от по-други класи? Може би някой си от народа е решил да става мобилен оператор, събрал е спестяванията си от 1000-2000 лева, взел е от роднини назаем и така се е пръкнал Емтел? Ако сте против тези "не от народа" и силни на деня защо не викате "Левски оле, нищо общо с Емтел"? Защото така ви изнася, както е преди с милицията. Естествено ако нещата в страната се обърнат в последствие ще чуем, че "против вашата воля" :) сте били под шапката на Чорни (това момче от народа) и Емтел.
Моля те не ми отговаряй с Черепа. Питам те за Левски! Ние знаем, че сме били толерирани преди 89 година. Знаем и колко Черепа е човек от народа. Ние нямаме проблем, защото нищо не отричаме. Проблем има този, който лъже като циганин и става жалък и смешен с твърденията си.
Последна промяна от 8 на 14 окт 2005, 13:51, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 14 окт 2005, 13:50

Отговарям.
1.Всички отбори са български.
2.откъде да знам? :lol:
3.Не знам психологията на привържениците на Добруджа. :wink:
4.Левски,както и ЦСКА са професионални клубове и са частна собственост май.. :wink:
5.Май няма 5... :lol:
"ние знаем,че сме били толерирани"...АМА С ТОВА ПОЧНИ,БРЕ,ЧОВЕК... :P
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron