АНГЛИЯ

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 05 сеп 2006, 10:33

хахахаха ... това е пълен булшит бе ... Гала единствено хленчеше, че не е в центъра. Ако беше там, надали щеше да си тръгне. Колкото до отношението на играчите- в Челси цари атмосфера бе, пич. Ти вярваш ли си, ако съществува това за което говориш, как един такъв колектив, ще издържи в този дълъг маратон? Ми атмосферата която описваш ти, предполага само скандали, неразбиране по терена, егоизъм и прочие. Само че нищо такова няма. Всички са като един. Вземи прочети днес интервюто на Балак препечатано в седем дни и пак ще си говорим... пак те питам, само Гала ли ги е усетил тия неща, след като от отбора си тръгнаха поне 15 футболисти и само двамата цигани от северната и западната ни съседка храчиха типично по балкански. А пичове като Дъф, Гуди, Дел Орно, Ярошик, Тиаго, Хут, Смертин, Маниш не говоря такива простотии, които излизат от устата на френското мангалче. То очевидно се помисли за звезда при Жозе и си повярва. Виж го, че не е бил коректен и с Арсенал и ги е изпотявал в последната минута. Как такъв играч, ще има морал бе? Айде чупката- дърт, в безпреспективен отбор и в залеза си. Ние взимаме един от най добрите бекове. Апропо, на световното беше един от малкото играчи на Англия които знаеха какво правят.

HUNTER
Мнения: 237
Регистриран на: 31 авг 2006, 12:42

Мнениеот HUNTER » 05 сеп 2006, 13:02

Ти да не си расист,а на всичкото отгоре сигурно си и пиян.Да не си играл в Челси та говориш толкова сигурно какво мисли тренъора и футболисите.За да каже Гала тези думи значи има защо.

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 05 сеп 2006, 13:42

не съм расист ... Мака и Дрогбича са едни от най добрите ни футболисти, Есиен е ключов играч, а Джереми за мен е по добър десен бек от Ферейра ... но Гала просто се осра.

Не съм играл в Челси естествено, но самите играчи казват, че това е едно голямо семейство в което си има ритуали които сплотяват. И когато леке като Гала трови атмосферата с простотиите си, Тери отива и му казва- слушай, не може да бойкотираш турнето в САЩ, то е част от подготовката за сезона. Така показваш неуважение към съотборниците си. Гала ни приема ни предава. Още повече, не могат да го намерят къде е? Чист саботаж. После сезона започва- Гала мрънка, че иска да си ходи. Дрогбича му казва- слушай, ние смеедно цяло, недей разваля атмосферата с непрестанни оплаквания, сподели си болката с нас. Няма братче- той не се чувства част от колектива, защото се дистанцира от него. Ама не може да нападне всички играчи и плюе тренера като събирателен образ.
Защо Креспо не го направи това бе? И на него не му се играеше в Англия? Креспо обаче, напротив- мен ме уважават и обичат съотборници, публика, треньор и президент- всички се държат с мен прекрасно, но не ми харесва живота на Острова... ок, пич, мерси за головете които вкара, и ние те обичаме, успех в новия отбор.
Ето Хут какво е казал оня ден- Треньорът се държеше с мен прекрасно. Научих много от него и спечелих от пребиваването си в Челси. Благодаря на всички!
Как само лайното Гала е прецакано бе? А?

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Мнениеот ROO8 » 05 сеп 2006, 15:34

diego_simeone_14 написа:хахахаха ... това е пълен булшит бе ...

...хайде малко уважение все пак :wink: .А стига разправя тва и онова...диалози и тн.Ти да не си ги слушал като си говорят???:lol: А стига!Аз казвам кво говореше Галас от суматия време в пресата.Нито ти нито аз знаем ква е атфосферата и кво наистина става в Челси,затова спри с обидите и простотийте!А между другото Креспо въобще не искаше да се връща при вас,след като беше даден под наем в Милан,Дрогба и той мноооого искаше да си тръгне и го е казвал няколко пъти в L'équipe, a Gudjonsen откакто подписа с Барса даде няколко интервюта,в които говори за мръсното бельо в CHE£$KI. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 05 сеп 2006, 15:52

Креспо не искаше да се връща, щото не му се играе в Англия ... ако гледаш малко мачовете на Челси, щеше да видиш колко емоционално прие спечелването на титлата. Едно е да не ти се играе в Англия, друго е в Челси- недей извърта като френски тъпигьоз. Дрогба искаше да си ходи, щото го набедиха за симулант, което е наглост, като се има предвид, че всеки мач му чупят краката от ритане. Гуди никога не е давал грозни интервюта, плюещи Челси- напротив, каза, че са се разделили с взаимно разбиране и уважение.
Пак ти казвам- не може да се постигат победи и да си хегемон в Англия от началото до края без колектив и добра атмосфера вътре в отбора. Иначе ще е някаква аномалия...

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Мнениеот ROO8 » 05 сеп 2006, 16:48

Добре,де....може и да си прав,но може и да не си.Но стига говори все едно си готвач на Челси или поддържаш терена,докато тренират. :wink: Между другото,Муриньо съм съгласен,че е добър треньор,но по-арогантен и нагъл от него,трудно се сещам. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 05 сеп 2006, 16:57

ми така снема от напрежението върху отбора ... никой не се занимава с футболистите на Челси- цялото внимание и ярост са насочени срещу НЕГО :D

начи има една история, като треньор на Порто- мач в Лисабон, мисля че на Бенфика, ма може и на Спортинг да е било- излиза Жозе половин час преди да започне мача на терена- целия стадион се накъсал да го освирква, ма мощно, без щадене - и като излезли съставите, ония вече хъхрели и нямали сили :D

пича си обича футболистите- стига те да отговарят на философията му...

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 05 сеп 2006, 22:26

Седмичното английско списание "Натс", проведе анкета сред своите читатели с въпрос: "Кой отбор подкрепяте освен любимия си тим?". Тази анкета даде доста интересни резултати.


Победител в класацията е отборът на Ливърпул, с подгластници Уест Хем и Уигън. Най-шокираща за авторите на анкетата обаче се оказа липсата на подкрепа за два от най-силните отбори в момента в лицето на Арсенал и Челси. Изненада е и последното място на новия отбор на Стилиян Петров Астън Вила. И докато за Челси наистина след идването на Роман Абрамович се създаде една атмосфера на отрицание в цяла Англия, то за Арсенал и Астън Вила е по-трудно да се намери логично обяснение.


Никой обаче не се учуди от победителя. "Ливърпул спечелиха хората през последната година със страхотните обрати които правеше в своите мачове. Това се отнася както за финалния мач за Шампионската лига срещу Милан, така и за финала за ФА Къп", смята спортният редактор на "Натс" Гершон Портноа.


Той смята още, че популярността на Уигън и Уест Хям идва от факта, че те по принцип се считат за аутсайдери, а хората обичат такива отбори, особено когато те се представят по-добре от очакванията.


"Натс" може да е едно от списанията, които случайно срещате, докато търсите "Файненшъл Таймс", но едно мога да кажа със сигурност, направихме наистина добра анкета", завършва Портноа.


Ето и цялото класиране:

Ливърпул 15%
Уест Хем 10%
Уигън 9%
Нюкасъл 8,5%
Тотнъм 7%
Болтън 7%
Чарлтън 6%
Манчестър Юнайтед 6%
Портсмут 5%
Манчестър Сити 4%
Уотфорд 3,5%
Рединг 3,5%
Евертън 3%
Блекбърн 3%
Фулъм 3%
Шефийлд Юнайтед 2,5%
Мидълзбро 2,5%
Челси 2%
Арсенал 1,5%
Астън Вила 1%
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 06 сеп 2006, 10:36

marto193 написа:Той смята още, че популярността на Уигън и Уест Хям идва от факта, че те по принцип се считат за аутсайдери, а хората обичат такива отбори, особено когато те се представят по-добре от очакванията.



което показва, че Жозе е гений :D

той преди няколко месеца беше казал- не ме интересува, че ме мразят другите запалянковци- аз не искам да ме обичат, защото отбора ми е слаб и пада навън :D

и мисля, че Ливърпул също може да бъде отнесен към тази тенденция ... обич към слаби отбори и аутсайдери ... тия не са ставали шампиони и те не помнят от кога :D

Потребителски аватар
RobertoC
Мнения: 848
Регистриран на: 10 юли 2006, 17:55

Мнениеот RobertoC » 06 сеп 2006, 10:41

diego_simeone_14 написа:
marto193 написа:Той смята още, че популярността на Уигън и Уест Хям идва от факта, че те по принцип се считат за аутсайдери, а хората обичат такива отбори, особено когато те се представят по-добре от очакванията.



което показва, че Жозе е гений :D

той преди няколко месеца беше казал- не ме интересува, че ме мразят другите запалянковци- аз не искам да ме обичат, защото отбора ми е слаб и пада навън :D

и мисля, че Ливърпул също може да бъде отнесен към тази тенденция ... обич към слаби отбори и аутсайдери ... тия не са ставали шампиони и те не помнят от кога :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :l
-Se ve en la Cibeles?
-Sí, me veo en la Cibeles. Lo hago desde que llegué.

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 06 сеп 2006, 10:48

радвам се, че се радваш и че си съгласен с това което съм казал :D

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 сеп 2006, 10:49

Мауриньо не е добър треньор
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
diego_simeone_14
Мнения: 112
Регистриран на: 22 юни 2006, 11:00

Мнениеот diego_simeone_14 » 06 сеп 2006, 11:54

няма по добър от него пич ... :D

фактите говорят ... треньор е от едва шест години, а е взел всичко в тоя занаят- 4 шампионски титли /Португалия и Англия- в дебюта си!!!/, последователно купа на УЕФА и ШЛ, купи на страните, суперкупи, международни титли и прочие и прочие. Ако това не е добър треньор, какво ли е определението за добър треньор тогава? :D

с други думи, за първите си шест години треньорство /2000-2006/ е постигнал това, за което 95 % от треньорите само могат да сънуват...

с фактите не се спори :D

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 сеп 2006, 11:56

diego_simeone_14 написа:няма по добър от него пич ... :D

фактите говорят ... треньор е от едва шест години, а е взел всичко в тоя занаят- 4 шампионски титли /Португалия и Англия- в дебюта си!!!/, последователно купа на УЕФА и ШЛ, купи на страните, суперкупи, международни титли и прочие и прочие. Ако това не е добър треньор, какво ли е определението за добър треньор тогава? :D

с други думи, за първите си шест години треньорство /2000-2006/ е постигнал това, за което 95 % от треньорите само могат да сънуват...

с фактите не се спори :D


Да ама с Челси кво направи.Извинявай на всеки треньор да дадат такива футболисти
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Bilbo
Мнения: 789
Регистриран на: 17 мар 2005, 13:50
Местоположение: стадион "Васил Левски"-сектор Б - Шампионската лига

Мнениеот Bilbo » 06 сеп 2006, 11:57

2 поредни титли на Англия....знаеш ли от кога не се е случвало такова нещо ?
А относно играчите- Раниери защо не постигна нищо пак с тях ?
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта

cron