"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
veteran
Мнения: 190
Регистриран на: 19 мар 2005, 08:52
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот veteran » 19 мар 2006, 20:59

betina_bambina написа:
veteran написа:Честита титла на Левски , спечелиха си я заслужено успех в евротурнирите !!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :( :( :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


ветеране, много бързо сви знамената!
интересното тепърва предстои...

Аз пак ще съм си от ЦСКА но това не е този отбор който искам да гледам просто не знам какво става кризата е огромна , и излизане не виждам !!!
Да направиме инвазия в Белград !!!
Идемо у Белградо на МАРАКАНУ !!!

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 19 мар 2006, 20:59

veteran написа:Честита победа в 11 кръг щом искаш ЦСКА подарява на всеки щастие този сезон , и на вас ще даде !!!


какъв е този пораженчески дух????????????????????????????????????????????????????????????????????
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
veteran
Мнения: 190
Регистриран на: 19 мар 2005, 08:52
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот veteran » 19 мар 2006, 21:02

Еми аз не съм черногледец опитвах се да се нахъсвам тук изкуствено но не става само с искане трябва и можене и желание от футболистите , просто ЦСКА не е в форма нищо не играят и предните 2 мача спечелиха точки само с име , а сега и това не помогна , а аз си лаех тук но сам не си вярвах !!!
Да направиме инвазия в Белград !!!

Идемо у Белградо на МАРАКАНУ !!!

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 19 мар 2006, 21:15

добре де, погледни го от друга страна...просто все още футболистите на ЦСКА не са достигнали върха на физическата си форма, а и в крайна сметка им трябва малко време да се сработят...
ама ти си знаеш най-добре
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 19 мар 2006, 21:20

Ей сега се сетих нещо интересно!Жалко ,че нямам цитат,но ще опитам по памет: Това заяви дучето.след мача с бела пред НТВ- Жалки сме! Така ще е докато се дърлят помежду си! Аз искам зад йешич да застане един човек както Наско зад Мъри в ЛЕВСКИ(това го повтови поне три пъти)
Какво доживяхме-слепеца прогледна! И даде за пример екипът на Левски!Браво дученце,мо от мен да знаеш,таъв екип като Наско и Мъри не можете да имате! Особено между смешниците йешич и орманджиев!
А да вметна и още нещо-те червените продължават с идиотщините! Смешно е да подкрепяш тоя самозван сърбин,който от нова година насам само плюе наляво и надясно!а да виниш орманджиев,заради чието лоби са половината им победи в най-смешната лига! Тоя смешич с кого ли не се скара и кого ли не обвини,а собствения му отбор играе като сбирщина селяндури...ако питате мен първо да погледне собствените си простотии и после да държи някому сметка!
Брррр кво ли се занимавам с тия смешковци!Сякаш ми пука,ако ще и да се изколят,само шоуто ще им гледам и ще се хиля злорадо,ето така :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 19 мар 2006, 21:22

Хайде честита точка на червените(колкото и да е НЕЗАСЛУЖЕНА).;... :wink:
Днес точка,другата седмица и нея я няма.Чувам и за поредния ритнат в главата на Армията...но там картони не дават.Голове отменят.Засади вдигат.Но синята мафия е навсякъде както гласи плача на някои хора от месеци.
Свикнали сме. :roll:
сега чакам един приятел да ми обясни сценария на първенствотоДавай,8. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 19 мар 2006, 21:23

betina_bambina написа:добре де, погледни го от друга страна...просто все още футболистите на ЦСКА не са достигнали върха на физическата си форма, а и в крайна сметка им трябва малко време да се сработят...
ама ти си знаеш най-добре

Малиии ми скъпа,че докато се "сработят" и влязат6 във форма и той ехеййй шампионата свършилвече!!!!! ха а какво правиха през двата месеца зимна подготовка докато Левски биеше учасници в ШЛ? Айде не се излагай,сладурано :wink:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 19 мар 2006, 21:23

А СЕ ГОВОРЕШЕ ЧЕ 1/4 ФИНАЛИСТИТЕ СИ ГЛЕДАТ САМО В СВОЯТА 'ГРАДИНА' :? :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Мнениеот Blue » 19 мар 2006, 21:25

veteran написа:Еми аз не съм черногледец опитвах се да се нахъсвам тук изкуствено но не става само с искане трябва и можене и желание от футболистите , просто ЦСКА не е в форма нищо не играят и предните 2 мача спечелиха точки само с име , а сега и това не помогна , а аз си лаех тук но сам не си вярвах !!!

Ветеране,недей така :wink: Тъжно е :? Не си сменяй подписа само заради нещо такова :!: Не бъди чурбар :!: Не искам да те обидя,ама това да ревнете срещу треньора толкова бързо е точно чурбарска постъпка.Пази си достойнството :wink:
А аз като страничен наблюдател мога да ти кажа,че ако махнете Орманджиев,то 3-4 място не ви мърда.Сещаш се за какво ти говоря :wink:

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 19 мар 2006, 21:25

Мичо написа:Хайде честита точка на червените(колкото и да е НЕЗАСЛУЖЕНА).;... :wink:
Днес точка,другата седмица и нея я няма.Чувам и за поредния ритнат в главата на Армията...но там картони не дават.Голове отменят.Засади вдигат.Но синята мафия е навсякъде както гласи плача на някои хора от месеци.
Свикнали сме. :roll:
сега чакам един приятел да ми обясни сценария на първенствотоДавай,8. :lol:


Тоя пич нещо се загуби! Чак го бях забравил :lol: наистина,интересно какво ще излае сега

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 19 мар 2006, 21:27

otto написа:А СЕ ГОВОРЕШЕ ЧЕ 1/4 ФИНАЛИСТИТЕ СИ ГЛЕДАТ САМО В СВОЯТА 'ГРАДИНА' :? :lol:


С вашите(респективно твоите) камъни по вашите(твоята) глави!!!Това сами си го изпросихте!Да бе мирно седяло,не би чудо видяло! е казал народа

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 19 мар 2006, 21:28

МОНЕТАТА ИМА ДВЕ СТРАНИ :wink: И ЕДИН ДЕН ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА :idea:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 19 мар 2006, 21:28

paralesa написа:Малиии ми скъпа,че докато се "сработят" и влязат6 във форма и той ехеййй шампионата свършилвече!!!!! ха а какво правиха през двата месеца зимна подготовка докато Левски биеше учасници в ШЛ? Айде не се излагай,сладурано :wink:


ти чувал ли си за планирана подготовка??????
Мъри им скъсваше шортите от тичане, защото на футболистите от Левски им предстояха важни мачове за купата на Уефа... и вече Левски са в топ форма , а на ЦСКА им предстояха само мачове от вътрешното първенство с 7 точки преднина..явно нещо са сбъркали в подготовката, но това си е тяхна работа.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
athom
Мнения: 469
Регистриран на: 24 ное 2005, 20:30
Местоположение: traveling through space...
Контакти:

Мнениеот athom » 19 мар 2006, 21:31

Ми като вкараш там над 50 гола за един полусезон,
нормално е да си помислиш че си хванал Господ за таратанците...особено ако си сърбин :lol:

Пък и на всичкото отгоре левскарите ти продадат половината отбор,
не ги е срам и тях. :lol:

Ше ги видиме, сега навлизат във форма явно.
Изображение
"Being second, is to be the first of those who lose."

General Manager of Athomical AFC IV.49 in Hattrick

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 19 мар 2006, 21:31

Призовавам левскарите да не злобеят, тъй като още нищо не е ясно в първенството. Битката тепърва започва. Прекрасно е, че се върнахме в играта, но все още изоставаме на 3 точки от противника. Нещата може и да се обърнат - напомням: който копае гроб другиму сам пада в него. Нека си се наслаждаваме на момента и да покрепяме любимия отбор с всички сили, останалото само ще си дойде. :wink:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта

cron