ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 14 ное 2007, 18:21

Delivery_boy написа:
Бай Иван написа:Къде се губя ли...ех, къде се губя и аз...
Толкова съм се загубил, че съм ходил само на 1 домакински мач на любимия си отбор... :oops: :oops: :oops:


Вече няма безплатен вход и е нормално да оредеят редиците ви


Ице, да ме биеш по това перо...не е коректно много! Ама нейсе, ти и за други по-кардинални работи се заблуждаваш, та и за това ще ти простя! Дали сме ви дали, дали вие сте взели...дреме ми...важното е Черно море да бие, а Спартак да губи...в мачовете помежду ни! Друго не е важно. Ако си затормозявам главата с всички подмолни игри, които се въртят около т.нар. ни дерби...няма да ми стъпи крака на стадиона!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 14 ное 2007, 18:50

Майтап да става пределно ми е ясно че платения вход не те спира и не вярваш в това че дербито се продава или купува.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 14 ное 2007, 19:03

Ясно! Не се обиждам ве... :D
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Delivery_boy
Мнения: 427
Регистриран на: 19 мар 2005, 10:27
Местоположение: Варна

Мнениеот Delivery_boy » 26 ное 2007, 11:38

КАНАЛ 3: "Изхвърлят "Черно море" от "А" ПФГ и УЕФА за 5 години заради уреден мач"!!!

varna-sport.com 25.11.2007 22:53
Канал 3 съобщи, че УЕФА е пратила писмо до БФС в което информирала, че "Черно море" ще бъде изхвърлен от "А" ПФГ и УЕФА за срок от 5 години. Причината е
мачът "Гьорче Петров" (Македония) - "Черно море" 0:4 - първа среща от втория кръг на турнира "Интертото". Мачът се игра на 7 юли.
Канал 3 се позовава на Илия Илиев - бивш шеф в ЦСКА (завеждащ международния отдел) според който няколко месеца между УЕФА и БФС е имало сътрудничество при разследването на този мач, който е бил уговорен за точен рузултат. Първото полувреме завърши 0:0. През второто варненци вкараха за 4:0 в 53-та, 72-та, 73-та и 82-та минута.
Сашо Диков потърси Красен Кралев, който се оказа в Мексико на почивка. Кралев обясни, че не може да коментира, защото не знае такова нещо. "Подадох оставка след загубата от "Спартак" в края на сезона. Срещите от "Интертото" бяха след това. Мога да коментирам жребия за световното. Мисля, че групата ни е добра. Всички съперници са преодолими. Италия си е световен шампион и няма какво да говорим за този отбор", каза Кралев.
"Решението на УЕФА, ако има такова може да се обжалва", продължиха коментарите по Канал 3.

Снимка http://www.varna-sport.com
"Черно море" ще бъде изхвърлен от "А" ПФГ и турнирите на УЕФА в продължение на 5 години според информация на "Канал 3".

------------------------------------------------------------------------------
Опа след историите с Нафтекс сега и на международната сцена ви хващат да уговаряте мачове.Само че УЕФА едвали ще ви прости както БФС.Дано все пак има дерби и тогава да ви наказват.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 26 ное 2007, 14:25

Де да видим! :x Де да видим! :evil:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 29 ное 2007, 14:43

Абе, дали не е по-добре да паднем от С.В., че барем да изгонят Кольо Мастиката...ако играем в А-група де!? :roll: :x
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

chengov
Мнения: 82
Регистриран на: 17 окт 2006, 14:12

Мнениеот chengov » 29 ное 2007, 19:09

Бай Иван написа:Абе, дали не е по-добре да паднем от С.В., че барем да изгонят Кольо Мастиката...ако играем в А-група де!? :roll: :x


Tova si e va6 problem. Vav vsi4ki slu4ai e dobre da padnete ot SPARTAK Varna.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 30 ное 2007, 12:52

Нищо не ти разбирам с тая шльокавица, момче...нищо...ама нейсе...ще се научиш и ти някой ден да ползваш родната си азбука!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 01 дек 2007, 18:34

ЧЕСТИТА ПОБЕДА, МОРЯЦИ!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 01 дек 2007, 19:23

Честито на всички зелено-бели сърца :wink: .На терена бяхме борбени,сърцати и надъхани.На трибуните подкрепата беше страхотна и до краен предел.Заслужена победа за МОРЯЦИТЕ.Тези играчи могат много повече,но има пречка да развиват потенциала си,тази пречка въпреки взетото дерби трябва да се отстрани след полусезона :wink:

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 06 дек 2007, 13:58

кольо Мастиката - ВЪН, взехме дербито съвсем случайно!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 06 дек 2007, 16:20

Съгласен съм с Бай Иван-този наш именник нищо не направи за цял полусезон начело.Не само е лош треньор,което се доказва от практиката му да прави смени около 20-тата минута.Той домъкна и една тумба бразилски печки,една тумба пълни бездарници като Джалма,Фабиньо и Переш.Искам да кажа,че тези тримата бяха в основата на елиминацията ни от Сампдория.Те просто не умеят дори да спират топката и играхме с 8 човека отбор.Переш беше пълна катастрофа и срещу Спартак,поне 10 пъти го разминаваха като крайпътно дърво.Все неща извикващи "ОСТАВКА".Не е до това,че селски тимчета Беласица и Марек ни вземат точки във Варна.Ние просто не играем като хората и това се вижда.Забиха се младите играчи на пейката - САШКО,ДАНИ,ТОШКО КОЛЕВ просто не помирисват терен и то за сметка на онези бездарни цигани бразилски.Но,че сме взели дербито случайно не съм съгласен.Бяхме по-добрия отбор,нашите играчи показаха повече желание и заслужиха победата си на 100%.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Бай Иван » 17 дек 2007, 13:56

Искам да помоля за повече коректност и да не се обиждаме на "отборчета"...поне не тук...
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот Бай Иван » 02 яну 2008, 13:51

Честита нова година, моряци, дано Новата ни донесе повече успехи от старата!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Re: ЧЕРНО МОРЕ (ВАРНА)

Мнениеот ner0n » 02 яну 2008, 16:34

С тоя треньор не знам кви успехи може да имате ... не мога да разбера как може тимаджии да афишират големи амбиции,и да я карат с тоя некадърник ...
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта

cron