Трансфери в БГ III

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот onzi » 11 яну 2009, 18:52

каго го прочетох това в балона, и ме обзе смут: Олувамуява впечатли Пенев

...нигерийците Емеануел Омодиагбе и Кабиру Олувамуява...


чичо митко тези и на листенце да си ги напише, пак нема да може да ги прочете :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Казуса » 11 яну 2009, 18:58

Направо ще им вика Емо и Кольо :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот onzi » 11 яну 2009, 19:18

и ще ги бърка :qipag: :qipag: :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Казуса » 11 яну 2009, 21:17

mefkata написа:... МИ ХУБАВО, ЩЕ ТРЕНИРА ОТ СРЯДА ТОГАВ.ПРОСТО ОТИВА В КИПЪР НА РАЗХОДКА.
.p.p. Аз само искам някой журналсит, ако е вярно инфото, че Да Кощас е подписал и лети за Кипър - какви ги плещеше в петък сутрин и до кога ще им се позволява на такива смешници да си правят ташак. В нормалните държави медиите могат направо да закрият кариерата на накакъв подобен олигофрен....

http://www.novsport.com/news12751_1003.html
Та какво разправяше за разходките до Кипър и убедеността ти, че Да Коща има резервирано място в самолета на Вечно вторите? :qipag: :qipag: :qipag:
Аз като ти казвам, че всичко е добре организран "син" буламач за ловене на наивни шаранчета...
Ти сериозно ли вярваш, когато т. н. "независима журналистика" (която си е доминиращо "синя" между впрочем) напише нещо уж "от кухнята", то е вярно? По-скоро подобни писания са опити да се "помогне" на "Левски", като желаното от "сините" подлоги се прокламира като вече станало. (В конкретния случай може Да Коща и Вечно вторите да имат договорни отношения, но това е без значение - имат или нямат, спуснатото решение е да се тръби за такава договорка).
И ти после "недоумяваш", когато Да Коща и мениджърката му говорят, че въпросът, къде ще играе напролет, все още стои открит. Значи помисляш си, че вероятно това, което те говорят е по-скоро вярното, а това, което "сините" подлоги тръбят като сигурен факт, е по-скоро невярното. И душевното ти равновесие ще се възстанови. Познатата логиката на позната ни Вселена отново ще задейства :qipab: :qipab: :qipab:
Ако се научиш да не вярваш на всяка фантасмагория, която "синята" пропаганда ти сервира, ще престанеш да "недоумяваш". Ще престанеш да недоумяваш, как така ЦСКА не е закрит вече, след като е затънал в многомилионни дългове, ще престанеш да недоумяваш, как така Бербатов се оказа по-добър играч от Гонзо, ще престанеш да недоумяваш, как така не винаги Батков е прав. Ще престанеш. Гарантирам ти :qipad:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Wallace » 12 яну 2009, 10:48

Сашко, ако ми дадеш едно интервю на ръководител на Левски, в което казват "Да Коща е наш", ще ти повярвам, че има сина пропаганда. До тогава обаче приказките ти остават наивни и предизвикват смях.
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот onzi » 12 яну 2009, 11:15

откъде да го вземе? с този да коща стана ебаси и облъчването. той казва "не искам в левски". мениджърката му твърди, че в бг ще рита само в цска. от левски са категорични, че нямат подписано нищо с него. въпреки това колегите реват и не спират :qipag: :qipag: :qipag:

за него ми е интересен тренда на развитие в червения клуб. първо беше "платили сме му всичко". после минаха през "ще му платим всичко и на всяка цена ще е наш", "ще направим всичо възможно да го привлечем пак", а сега бият отбой с "той всъщност май не ни е толкова важен" :qipbp: :qipbp: :qipbp: очаквам скоро нещо в смисъл "ме кво да направим, изпуснахме го, избега момчето" :qipbj: :qipbj: :qipbj:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Samp » 12 яну 2009, 11:22

Мне, ще кажат - Ние го изгонихме, щото не става :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Delija » 12 яну 2009, 11:36

На мен лично ми е все едно какво ще става с тоя, не мога да разбера за какво е цялата шумотевица....

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Wallace » 12 яну 2009, 11:56

Delija написа:На мен лично ми е все едно какво ще става с тоя, не мога да разбера за какво е цялата шумотевица....

:qipay:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Wallace » 12 яну 2009, 12:30

http://www.sport1.bg/sport1/node/122962
Интересна тенденция забелязвам при ЦСКА откакто Великият Гетсби е на власт. пишат се декларации, не по-къси от три листа. Е, вярно понякога с правописни грешки, но като на пленум на Партията. :qipag:
Винаги има 1-во, 2-ро, 3-то, за да няма обръквация.
Това последното си е чисто изнудване към футболистта, а така като чета и последни напъни да хванат потеглилия вече влак.
Сиреч - "Ако не подпишеш утре с нас ще те съдиме, така да знаеш."
Ясно на къде вървят нещата, щом започнаха и да заплашват.
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Wallace » 12 яну 2009, 12:38

Batkoto написа:не можеш да отречеш обаче,че се говори с конкретни факти и дати.. ще видим какво ще стане

Дам и за някакво двудневно отлагане на заплатата се говори. :qipag: :qipag: :qipag:
Баток, интересно ми е ЦСКА на ръка ли плащат или по банков път. На мен на ръка не са ми плащали от... 1997 г. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Stinkata » 12 яну 2009, 12:48

Batkoto написа:не знам Уоли как плащат..

Е нали вуйна ти твърдеше, че се плаща по банков път и изтъкваше това като основен довод, че всичко в ЦСКА е прозрачно.... Сега изведнъж се оказва, че има и куфарчета под...терминалите...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот itsoVIII » 12 яну 2009, 12:50

По закон паричният превод по банкова сметка не може да бъде отказан. Т.е. ако се бяха сетили и го бяха направили навреме, Да Коща няма да може да отрече, че не си е получил парите. Явно Лупи пак лъже :qipbj: То не е за смях, а Лупи продължава да ни прави за смях пред всичките.... :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот itsoVIII » 12 яну 2009, 12:52

Ае стига сме го дъвкали, явно не са му платили наш'те.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Трансфери в БГ III

Мнениеот Казуса » 12 яну 2009, 13:01

Wallace написа:Сашко, ако ми дадеш едно интервю на ръководител на Левски, в което казват "Да Коща е наш", ще ти повярвам, че има сина пропаганда. До тогава обаче приказките ти остават наивни и предизвикват смях.

Аз си репликирам Мефката. Ако желаеш, прелисти темата назад, да видиш, как той се възмущава от приказките на Да Коща и мениджърката му, вместо да се възмущава на "сините" подлогови медии :qipad:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта