ТЕМА ЗА КОРУПЦИЯТА И УГОВОРКИТЕ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 05 мар 2007, 13:05

Morodin написа:
Batkoto написа:mefka още малко и ще припръцнеш от кеф,че сте вкарали 10 гола на голобради момчета,а вие вместо да ги съжалите момчетата като някои рогачи ...

Ти се моли Левски да е жалостив на 7 - ми Април, че вече го няма Бошков :!: :lol: :lol: :lol:


Прав си Бошков го няма, няма и да го има. Но виж Божков още си го има.
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 05 мар 2007, 13:25

Batkoto написа:Антон Божков беше вчера в ложите и изглеждаше доста нервен в някои ситуации,за разлика от баща си явно е чорбарче момчето :roll:


Разбира се че е чорбарче :!: :wink:

След време наследява парата на баща си и прави чудеса :lol: :lol: :lol: Божков още след като стана ясно на всички че се продава ЦСКА официално, е бил на коктейл преди мача на Левски със Челси мисля че беше 8) както и да е, минало заминало :wink:
GORDI SOFIA

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 05 мар 2007, 20:07

Проблема е,че Спартак от зимата са другарчета с Левски.Имаше и статии(доста) за тази история.После от Левски дойдаха Богомил Дяков и Дарин Тодоров.Още от зимата се знае,че Левски ще е на разходка,но ЦСКА ги чака истински Ад под небето на Коритото :lol: .

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 05 мар 2007, 20:16

Левски навсякъде е на разходка... :lol: :lol: :lol: Хайде да преброим разменените играчи между Черно море и ЦСКА, които играха вчера... И после ми обяснете какво общо с корупцията виждате..
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 мар 2007, 20:17

Пак ли заплакахте... :cry: :cry: :cry:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Greenway
Мнения: 1229
Регистриран на: 22 сеп 2005, 23:52
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Greenway » 05 мар 2007, 20:30

Не е въпроса до разменени играчи,а до това дали не е разменено и нещо друго.Спартак е новия любимец на Сираков,защото Родопа изпада и те ще ги заменят като най-верния ви сателит.Ние можем да си разменяме играчи с ЦСКА,но вчера ги бихме по армейските каски с най-голямо настървение.Хайде да видим как ще играе Спартак срещу Левски?Как може да не ги картотекират?От 3 седмици и Ортега,и Баба и Велимир Иванович са в Спартак!!!Ние Диас за мача на Армията го картотекирахме за 3-4 дена най-много.Пак казвам,ще говорим след мача,ще има какво да се говори :)

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 мар 2007, 20:43

То имаше и за след мача с Литекс ама там врачката дето ти налива акъл,нещо беше прекалила с ракията. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 мар 2007, 21:05

:shock: Къде си видял да говоря за вчера изобщо,не съм гледал мача,говоря за това,че пак почна да хленчиш като пълна п...ка.Ама вече съмч свикнал,всеки кръг ще сте така.Докато вдигнем титлата. :wink:
Последна промяна от Мичо на 05 мар 2007, 21:06, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 05 мар 2007, 21:05

Аз пък съм сигурен, че Спартак са по-силни от Барса и ако ни скочат, ще ни бият най-малко 7:1 :wink:
Абе що се правите на луди, а не си гледате смешния отбор, който вчера имаше 3 свестни атаки за цял мач?

Вече съм почти сигурен, че и Митал и Томов ще се окажат говеда :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 мар 2007, 21:11

:wink: Казах "като".
А ти може да си ревеш и стенеш денонощно ако искаш,така още повече ставаш за резил и ти се смее всичко живо,особено на фона на палячовщината,която се разиграва на Панчарево. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 05 мар 2007, 21:13

Добре бе, ти какви аргументи имаш - може да не са превели парите за тях, може да не са им дошли жълтите карти, може още 100 неща да има. Кажи ти какви аргументи имаш, а не само да подхвърляш някакви предположения :?:

А това, че двете левскарчета няма да играят си е в реда на нещата - в цяла Европа го има :wink: Реал още псуват, че позволиха на Мориентес да играе срещу тях за Монако :wink: :lol:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 05 мар 2007, 21:16

Greenway написа:....Хайде да видим как ще играе Спартак срещу Левски? ...

Спартак по-силни ли са от вас?
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 мар 2007, 21:18

Напомня ми на есенния рев,че Конелиано сме ги преебали със служебна загуба.. :oops: :oops: :oops:
Бате,не ми се вярва,че падате вече толкова низко,ама верно и чеп за зеле не става от вас като фенове,пълни цървулани сте станали,нищо общо с миналото,тогава имаше публика на ЦСКА,сега кво има-едно нищо... :?
Сампи,зарежи го,нека стене и хленчи,за нас остава да му се подиграваме както винаги. :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 05 мар 2007, 21:18

Аз пак не мога да разбера кое е жалко, какви похват, какви 5 лева :shock:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 мар 2007, 21:23

http://sv-news.blogspot.com/

Ето тук четейки внимателно дори и бавноразвиващ се би видял как треньора на Спартак признава,че картотекирането се бави по вина на клуба Спартак Варна.Защото липсват работни визи,за които трябват документи,жълти карти,ала-бала...
Но не,комплексарчетата пак видяха синия октопод. :lol: Абе живи и здрави да сте,аутсайдерчета. :wink:
Много късно захленчи,Бате,как така пропусна първия мач,гений като теб даже и за него би измислил някоя глупост,остаряваш явно... :?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron