Съдийство

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Съдийство

Мнениеот marto » 02 мар 2008, 10:15

Илиан Илиев: Венци Стефанов се чува по 20 пъти на ден с Боре Александров, затова ни порязаха
Старши-треньорът на Берое Илиан Илиев индиректно обвини шефа на родните съдии Борислав Александров, че е съдействал на Славия да спечели точка срещу неговия отбор под Аязмото. Илиев обвини главния арбитър на мача в Стара Загора – Ангел Ангелов, че е подпирал белите. „За съдията – какво да кажа? Той толкова се притесни, че можем да победим или по-скоро го интересуваше Славия да не загуби. И видяхте - тъч за нас в 90-ата минута, а той свири фаул за Славия. И тези малките неща – ни бута, бута, бута... Знаем, че президента на Славия се обажда на Борето Александров по двадесет пъти на ден, така че е съвсем нормално да има някакво подсигуряване. И срещу Левски ще чакаме публиката да ни помага. Важното е, че хората, които издържат клуба ми казаха, че са доволни. В следващите мачове просто трябва да стоим малко по-професионално, особено в последните минути, да мислим повече с главата си”, заяви Илиев.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Съдийство

Мнениеот fen4ona » 02 мар 2008, 13:15

При всички положения не смятам че е нормално щом играе отбор от провинцията със столичен рефера да е от София :roll: Илиев си е прав последните 15мин се чудеше как да свирне фал, тъч и ъглов за Славия...
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: Съдийство

Мнениеот LMG » 02 мар 2008, 21:39

Аз пък искам да изразя възмущението си от слабото съдийство във Варна.Съдията беше напълно некомпетентен,аматьор с една дума.Фалове за всяко побутване,маркиране на засади при положение,че никой не гони топката....абе 101 спирания на играта,абсурдни спорни топки и т.н.Не го правеше в ничия вреда,просто така си свиреше цял мач-НЕКЪДЪРНО.Не му знам името,но беше ужасно съдийството-абсолютна "двойка" като оценка :!:
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 363
Регистриран на: 31 мар 2007, 20:40
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Съдийство

Мнениеот VesMil » 03 мар 2008, 11:20

Като слушам как всички "Журналист" призивават да се даде спокийствие на съдиите, те все повече правят каквото си искат.
Трябва един път за винаги да им се даде урок и да почнат да гледат на всички отбори еднакво.
Да махнат тези червено-сини очила , и да се даде шанс на отборите да играят футбол, с тези продажници се вижда до къде се стига!
Левски-Темпере 0:1 , и после се чудят защо в Европа ги бият като брашнян чувал всички.

ВИЖТЕ КАКВО ЩЕ СТАНЕ В СТАРА ЗАГОРА ТАЗИ СЕДМИЦА>! ДУЗПИ , КАРТОНИ ,ФАЛОВЕ......... :qipbp:
БЕРОЕ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Съдийство

Мнениеот Wallace » 04 мар 2008, 17:06

Гринландия, много сте ми странни вие. Ама яко странни - и ти, и някои момчета от Пловдив. Голяма работа сте. Изобщо можете ли да прескочите малко провинциалното си мислене? В смисъл - малко по-надалеч от носа си можете ли да погледнете?
Че имате отбори и президенти, които само ощетяват българския футбол замисляли ли сте се някога? Ъм?
Изобщо имате такъв голям комплекс от големия град, че сънувате всяка нощ светлините на София! Споко (понеже това е моя град, както и на баба ми и дядо ми... а и на техните баба и дядо...) ще ви кажа - ние тук в София сме си добре - живот си живеем! :qipay: Малко, ни е натъпкано, но пък си имаме Левски и се гордеем с него!
Кокото до съдиите - да, често свирят в полза на нас, но пък има и мачове, в които ни ощетяват. Това обаче остава незабелязано, защото не продава вестници и не вдига рейтинги на предавания. По-интересно е, когато Левски/ЦСКА направят някой скандал отколкото, ако те са ощетени.
Надали на някой му прави впечатление, че за безценната точка идвате на Герена и се ритате като магарета. По някой път не получавате и жълт картон. А за това, че футбола ви представлява едно голямо лежане? На вас прави ли ви впечатление, че имате толкова големи претенции?
Устите ви голями, а гащите насрани!
Същото важи и за ЦСКА. Ритате им футболистите като магарета и лежите за безценна точка срещу тях. Що не играете футбол?
Със Славия пак сте лежали. Е, тва ли ви е тактиката? Чудесно!
Малки ще си останете, докато мислите на дребно - надявам се срещу Левски да излезнете и да играете футбол! И ако сте по-добри - победете.
Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Съдийство

Мнениеот fen4ona » 04 мар 2008, 17:45

Wallace написа:.
Кокото до съдиите - да, често свирят в полза на нас, но пък има и мачове, в които ни ощетяват. Това обаче остава незабелязано, защото не продава вестници и не вдига рейтинги на предавания. По-интересно е, когато Левски/ЦСКА направят някой скандал отколкото, ако те са ощетени.
Надали на някой му прави впечатление, че за безценната точка идвате на Герена и се ритате като магарета. По някой път не получавате и жълт картон. А за това, че футбола ви представлява едно голямо лежане? На вас прави ли ви впечатление, че имате толкова големи претенции?
Устите ви голями, а гащите насрани!
Същото важи и за ЦСКА. Ритате им футболистите като магарета и лежите за безценна точка срещу тях. Що не играете футбол?
Със Славия пак сте лежали. Е, тва ли ви е тактиката? Чудесно!
Малки ще си останете, докато мислите на дребно - надявам се срещу Левски да излезнете и да играете футбол! И ако сте по-добри - победете.

Понякога правели грешки и ви ощетявали...Да има такива еднократни случаи, но нали съдиите са хора и бъркат. Но с огромната разлика, че на вас ви се случва много рядко на фона на нашите тесли /не само Берое и Ботев и Локо Плд и тн/ и как така все срещу Левски и ЦСКА. Ето това дразни, ясно е че нашите отбори са с по-малки възможности, е защо тогава допълнително ни се пречи! Аз не казвам, че сме най-велия и силен отбор и ще смажем Левски, но ми се иска поне обективно съдийство, ако ще падаме да е без рязане и подпиране на по-силния.
Когато нямаш играчи, които да са качествени и могат да бият, в случея Левски, естествено че треньора подбира тактика подходяща за отбора борещ се за всяка точка да не изпадне. Като се налага и ще лежат.
Не получаваме жълти картони :qipap: я пак си помисли добре в колко от мачовете имаме изгонен човек или свирена дузпа, то да са само жълтите картони.
Аха така значи лежали сме срещу Славия :qipap: ако ние сме лежали значи Славия са спали... И какво значи лежали вярно е че след 60мин момчетата бяха капнали, но няма как да е по друг начин с подготовка от 25дни, в която се наблегна на контролите. Аз вече писах след мача, че предпочитам да не коментирам съдията, но не смятам че беше реално 1жк за играч на Славия да се вдига 52мин при положение, че се спукаха да ритат Наско Апостолов /който контузиха/ и Влади Златинов и на този същия Мартин Кавдански му беше спестен 2жк...
А на мен ми се иска след мача Ангел Бекяров да не е станал главно действащо лице :!: И ако може след мача Наско Сираков ако нещо вземем пак да не се оправдава с терена, публиката и не знам си какво още. А съм сигурна, че момчетата ще излезнат на 100% и ще играят не само за нас, а и за Иво и Жеката! Друг е въпроса колко са им моментните възможности и как ще се развие мачал.
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Съдийство

Мнениеот Wallace » 04 мар 2008, 19:18

Фенчон, нали играта се казва футбол, имаш странни разбирания за тази игра. С лежане, ако се наложи! Ми как така всеки път се налага? Ето за това сме на това дередже! Искам да играете, бе - да нападате и, да се браните. Не да лежите. Логично е срещу Левски да изберете по-затворена тактика, ама това с лежането и скриването на топките футбол ли е?
Баси, после ме питай що искам А група да е с 10-на отбора... :(
Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Съдийство

Мнениеот fen4ona » 04 мар 2008, 19:24

Wallace написа:Фенчон, нали играта се казва футбол, имаш странни разбирания за тази игра. С лежане, ако се наложи! Ми как така всеки път се налага? Ето за това сме на това дередже! Искам да играете, бе - да нападате и, да се браните. Не да лежите. Логично е срещу Левски да изберете по-затворена тактика, ама това с лежането и скриването на топките футбол ли е?
Баси, после ме питай що искам А група да е с 10-на отбора... :(

вече ти обясних защо нямаше как да играем нападателно. Кой да вкара Дънди ли с неговите моментни проблясъци или може би Дончо Атанасов и Заков дето за толкова време двамата заедно имат 5гола...а вероятно Дзафа трябваше да си остави защитните функции и да играе като нападател! И вече ти казах щом се бориш да не изпаднеш се мъчиш да откраднеш някоя точка!
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 363
Регистриран на: 31 мар 2007, 20:40
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Съдийство

Мнениеот VesMil » 04 мар 2008, 19:32

Wallace написа:Фенчон, нали играта се казва футбол, имаш странни разбирания за тази игра. С лежане, ако се наложи! Ми как така всеки път се налага? Ето за това сме на това дередже! Искам да играете, бе - да нападате и, да се браните. Не да лежите. Логично е срещу Левски да изберете по-затворена тактика, ама това с лежането и скриването на топките футбол ли е?
Баси, после ме питай що искам А група да е с 10-на отбора... :(


Мене ако питате за Вас 4 отбора да останат.
Приятелю не разбра ли че рибата се вмерисва от към главата.На Вас все някой Ви пречи! Терена , публиката, било много тополо, много студено и други такива.Аз нямам нищо против бийте всеки път но на терена , лошото е че това не се случва или по-скоро се случва много много рядко.Доката перуката и Оня Олигофрен Борето колят и бесят така ще е :D . Не се чудете на есен защо пак Ви е****и някави отборчета.
Така футбол не се гради. Това трябва незабавно да се промени за да вървим нагоре, Но как да се промени като цялата ни държава е потънала в лайна.
БЕРОЕ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Съдийство

Мнениеот Wallace » 04 мар 2008, 19:39

Приятел, аз като гледам тази тема и темата за берое само вие се оплаквате. аз никъде не съм се оплакал от нищо. За нищо не обвинявам съдиите, времето, глобалното затопляне и др. За загубите на Левски са си виновни Левски и никой др.

Не ни е хванала параноята, че всички са против нас и че всичко едва ли не е разработка на военните.
Гледайте си отбора и не мислете всеки погрешно отсъден тъч. Онзи ден имаше 3 неправилно отсъдени аута, които трябваше да бъдат корнери за Левски. Най-фрапантното нещо беше, че играч на гостите изрита Томашич без топка и беше санкциониран с жълт картон. Смех, смех, смех...
Обаче не сме тръгнали да мрънкаме и да ревем. траем си и търсим проблемите при нас - защо играем толкова слабо, а не, че съдията не е изгонил някакъв анонимник, ритащ като магаре.

И пак казвам, ако беше играч на Левски, тука щяхте да сте изписали 3 теми, как не е изгонен. Ония болния по Канал 3, щеше да е направил 4 предавания, само за това. А сега, да питам що никой не коментира това положение. Логично - щото не е направено от футболист на ЦСКА или Левски. :x
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Съдийство

Мнениеот Delija » 04 мар 2008, 19:41

Wallace написа:
Не ни е хванала параноята, че всички са против нас и че всичко едва ли не е разработка на военните.


Е как бе, чие "творчество" е знаменития лозунг - "Сами срещу всички". :qipad:

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Съдийство

Мнениеот fen4ona » 04 мар 2008, 19:47

Wallace не поне има за какво да се оплакваме за рпазлика от някои :!: Ако подпираха Берое дори на половина така както някои отбори дали щяхме да се оплакваме и ако вас така ви режеха дали нямаше да продъните ушите на цяла България! И ти може да не си се оплаквал от глобалното затопляне и т.н ама Наско добре се изевява
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Съдийство

Мнениеот Wallace » 04 мар 2008, 20:02

Саше, времената Лафчисови хич не ми се нравят... :evil:
Иначе... Фенчон, ОК, щом си решила, че това е по-лесно за теб и, че това са причините Берое да е на това дередже...
Обвинявайки винаги другите и не търсейки причината в себе си. Аз ти казвам,ч е не се оправдавам и, че за ставащите неща в Левски са си виновни само и единствено левскарите.
ОК - ваша работа, щом това ви успокоява и щом по тзои начин си обяснявате нещата.
Да, градския ви е виновен за всичко. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Съдийство

Мнениеот fen4ona » 04 мар 2008, 20:09

Wallace написа:Саше, времената Лафчисови хич не ми се нравят... :evil:
Иначе... Фенчон, ОК, щом си решила, че това е по-лесно за теб и, че това са причините Берое да е на това дередже...
Обвинявайки винаги другите и не търсейки причината в себе си. Аз ти казвам,ч е не се оправдавам и, че за ставащите неща в Левски са си виновни само и единствено левскарите.
ОК - ваша работа, щом това ви успокоява и щом по тзои начин си обяснявате нещата.
Да, градския ви е виновен за всичко. :qipap:

Ние причината за много от нещата разсипващи клуба ни я намерихме :!: И я "ликвидирахме" за разлика от всички останали отбори! Сега тепърва градим отбора си нашия Берое! Но вминаги са ни рязали срещу Левски и това е факт
През 1970 година Берое е изваден от "А" РФГ. Причината - поведението на публиката. В третия кръг от пролетния полусезон Берое посреща Левски-Спартак. Гостите нямат победа от 1958 година в Стара Загора. Берое води в резултата. В последната минута на мача гостите бележат гол след ъглов удар, след като са фаулирали вратаря в борбата за топката. При изравнителния гол Сашо Костов от гостите показва неприличен жест към публиката. Политат 50-60 бутилки минерална вода от трибуните към терена. След мача привържениците на Берое окупират стадиона, гостите и съдиите не могат да си тръгнат с часове. Хората са разпръснати с полиция и пожарна.
Седмица по-късно отборът е изхвърлен от групата по решение на ЦС на БСФС. Берое получава съчувствие и телеграми на солидарност от цяла България. Работещите мъже в Стара Загора отказват да ходят на работа, участват в първото по рода си гражданско неподчинение.
Ръководителите на Берое също са наказани, старозагорската публика е обвинена в местен шовинизъм и всяване на психоза заради възгласите "Светът е Берое".

По-скоро не истинските левскари и фенове, а някои други индивиди!
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Съдийство

Мнениеот Delija » 04 мар 2008, 20:18

Wallace написа:Саше, времената Лафчисови хич не ми се нравят... :evil:


Уоли, дори на най-твърдата ви фракция й се хареса този лозунг, та си го взеха и го ползват и до днес. :qipbj: :qipbj:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron