НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот itsoVIII » 21 мар 2008, 20:10

да не би да твърдиш, че на, видите ли, понеже варненски юнак отива в национала, всичко е перфектно :qipbj: :qipbj: :qipbj: все 15-20% от състава отиват по заслуги, другите са по други линии. С Марков начело аз съм тотален песимист.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

BULTRAS_TR
Мнения: 56
Регистриран на: 16 яну 2008, 19:19

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот BULTRAS_TR » 21 мар 2008, 20:22

LMG написа:
Kudravia написа:Абе морски хвали си футболистите в темата за Черно Море.Кво ми нищиш детскоюношеската школа на вашия отбор в темата за националния.

Объркал си се нещо,за ДЮШ нищо не съм казал аз.Просто в национала отива момче,което ние направихме това което е и ще се хваля разбира се.Всички знаем как боклуци мениджъри бутат некъдърниците от софийските отбори там,бутат ги да играят за сметка на тези които заслужават.Няма да изреждам имена,но се знае за какво става въпрос.

Много ясно ,че ще си го хвали и аз си хваля Какала а и най-интересното е че в отбори като Ботев , Черно море ,Черноморец та даже и Локото (Плд) има доста момчета които заслужават !!! Минев и Христов , от морето има един 6ти номер за името не се сещам ,има доста футболисти ,които трябва да им се даде шанс !!Нима тия на които им се даваше шанс повече от 1 път са по-заслужили ,разни Пеевци разни сърби да не говорим и за черната перла (за него съм ситурен 4e daje Minev ot Levski e po dobar kakto i Bliznaka na Minev ot Botev ) !!! Така, че не се учудваите на такива повиквателни !!!

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Kudravia » 21 мар 2008, 20:43

Не се учудвам.За Какалов даже си казах мнението , ако не си го прочел - върни се малко назад и ще видиш.Само , че окачествявай мениджърските интереси като Софийски.Тъпо е.И невярно.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот sasho_1989 » 21 мар 2008, 21:00

Mike Bibby написа:Е, щом и перхидролената кукла вече е национал, нещата наистина отиват на зле. :qipac:

Викаш по-добре някой от калъфкофците да викнем а...та съвсем да се изложим срещу скиорите.Ама то като се замисля срещу финландците най-добре да играе целият отбор на Левски,барем вземе реванш от Тампере...нали са финландци :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 21:35

Май тука някой се прави на слабоумен :qipan: .Разбира се,че мениджърските интереси са предимно и чисто софийски.Те са обвързани със софийските отбори ЦСКА и Левски.Сега,можем да спорим Панчарево и Подуене могат ли да се асоциират със София,нооо :qipbj: .Да не изреждам имена,но поне 5 човека са в отбора без да са заслужили изобщо.Най-вече Живко Миланов.Този дори за Левски не става,но национал...Божеее :qipam: .
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Мичо » 21 мар 2008, 21:42

Бунта на мравките продължава с пълна сила... :qipap: :qipap: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Kudravia » 21 мар 2008, 21:59

Леле бате колко си зле.Не е истина.В това военоморско училище ви изпиват мозъците бе, ей :qipan: :qipan: :qipan:
Асоциацията Подуене-София е елементарна.Просто трябва да си бил в София , да разгледаш малко, да се поинтересуваш и щеше да знеш.За Панчарево вече е по-сложна асоциацията...няма да схванеш :qipap:
Относно Живко Миланов.Как така реши , че не става за националния.За ЛЕВСКИ няма да коментирам...Според теб не е заслужил да играе на поста десен бек?Защото...Аз не съм виждал 23 годишен защитник, който да играе с такова желание и раздаване.Бори се за всяка топка.Физически вече е доста силен.Участва отвреме на време в атаките.На Том му скъса гъза и в двата мача.Кажи ми защо не е добър за националния отбор и кой би бил по-подходящ от него?
Мениджърските интереси не са "Софийски" , братле.Те са парични.Има ги навсякъде.Не само сини и червени футболисти са налагани в отбора.Давам пример - Благо, Шиптера, Пеев.Ама е неизбежно.Ако имахме много по-силни футболисти от тези , които "тактично препоръчват" мислиш ли че нямаше да играят те?Просто нивото на футбола ни го позволява.Разликите в качествата на повечето футболисти са изравнени.За това конкуренцията я създават мениджърите.Което хич не е футболно.Като много други неща в българския футбол...
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 22:10

Kudravia написа:За ЛЕВСКИ няма да коментирам...Според теб не е заслужил да играе на поста десен бек?Защото...Аз не съм виждал 23 годишен защитник, който да играе с такова желание и раздаване.Бори се за всяка топка.Физически вече е доста силен.Участва отвреме на време в атаките.На Том му скъса гъза и в двата мача.Кажи ми защо не е добър за националния отбор и кой би бил по-подходящ от него?
Мениджърските интереси не са "Софийски" , братле.Те са парични.Има ги навсякъде.Не само сини и червени футболисти са налагани в отбора.


Живкото го видях колко струва срещу Локо Пд,даже и вие си го оценихте,след като "верните" ви фенове се нахвърлили отгоре му с реплики "какъв капитан си ти бе".....НИКАКЪВ,правилно.Том мисля,че играе от дясно на нападението на Литекс :qipag: ....Станислав Ангелов е много по-добър и по-заслужил,че дори и Кишишиева е по-добър.Къде го виждаш вашия льохман,дето много се раздавал?Ще ти кажа обаче кой е пренебрегнат заради вашето върво-Живкото.Станислав Манолев от Литекс-момче което наситина ви късаше гъза,а късаше гъза и на ЦСКА преди това.Но качествата на Манолев няма да бъдат забелязани,ще се налага този,Живкото,защото Танев,Сираков и Ко... :qipbp: .Мениджърите в България,които мътят водата са Данчев,Танев и техните покровители Костадинов и Сираков.Цялата работа се върти пак около вашите отбори,Левски и ЦСКА.Както винаги гнилоча идва оттам,няма откъде другаде да де :qipag:
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Мичо » 21 мар 2008, 22:34

Хайде сега наново си напишете мненията в малко по-спокоен тон. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 22:36

Браво,браво Мичо =D> .След като буквално закопах твоя човек със статии как ваши фенове налитат и хулят Миланов,как Мъри ги моли за търпение,как казва,че въпросния не показва потенциал.... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Kudravia » 21 мар 2008, 22:37

Хаха смешник.И кой се е подписал под тази статия бе, морски.
И като Костадинов и Сираков , заедно с "лошите мениджъри" провалиха българския футбол какво направи ти , или черноморските, ботевистки и бероевски легенди за да го спасят?Хаха.Никой не проваля българския футбол.Просто така стават нещата при нас.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 22:41

Смешник,какво значение има,след като въпросните събития са факт?Аз може да не съм направил нещо за футбола,но поне не го убивам с бездарно и корумпирано управление.Пък кой какво прави за футбола само да погледнем от какви отбори са тръгнали звездите ни....то е ясна работата :qipay: .
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Мичо » 21 мар 2008, 22:43

Абе, Грийни, все забравям да те питам, това на аватара ти кой е, да не би да си ти? :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 22:44

Мичо написа:Абе, Грийни, все забравям да те питам, това на аватара ти кой е, да не би да си ти? :qipap:

Аз съм естествено
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Мичо » 21 мар 2008, 22:45

:qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта