НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот otto » 21 мар 2008, 15:54

и кой, къдрав, е по-добър от квивия за дясно крило,щом си имаме ?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Bogev » 21 мар 2008, 16:02

Кривия наистина си е на години вече, но в момента е в много добра форма. Все пак това е контрола, нека да го извика Пламен Марков, може пък и да му свърши някаква работа :qipad:

Пак казвам, личното ми мнение е, че освен за някакви проблясъци в отделни мачове и то за кратък период от време, за друго трудно можем да го ползваме Кривия. Сега е на 33, световното е след две години, тогава ще е на 35. Обаче ако Марков мисли по друг начин и си осъществи намеренията - ще го поздравя :qipay:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот otto » 21 мар 2008, 16:06

ВЪВ ФУТБОЛА НЯМА ВЪЗРАСТИ БЕ,ИЛИ МОЖЕШ, ИЛИ НЕ :qipad:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Kudravia » 21 мар 2008, 16:07

Ехеех добре , че Кривия е човека за този пост!!!
Лазаров, Димитров, Телкийски биха се справили по-добре от него.Попов дори е нелоша опция.На 33г е значи.А ние трябва да търсим оптимален състав за квалификациите.Които завършват 2009г.Щом се завърна да играе в Черно Море значи не е вече в състоянието , в което може да показва добри игри в националния.Нека изчакаме контролата и тогава да даваме оценки.Но националния трябва да се развива.Не може да залагаме на 33годишни.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Bogev » 21 мар 2008, 16:11

Относително е. Значи, който си може си може, но в един момент възможностите намаляват, няма как - природен закон.
Аз и затова казвам - нека се види Кривия как ще се впише в отбора, дали ще помогне, все пак затова са контролите, и ако не е във форма или се види, че вече не става работата, винаги може да спре да го вика.

Разни Кишишевци и Светльотодоровци са абонирани за национала, без значение от годините и формата в която се намират, ей това съм по- съгласен да се прекрати :!:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот itsoVIII » 21 мар 2008, 16:14

Аз съм песимист...нямаме никакви креативни халфове....какви игри, какви 5 лева? #-o И в защита сме трагични и реално изобщо не виждам светлинка в тунела. За мен идеалният треньор е Балъков, ама Перуката го отряза.....А ако си спомняте интервюто на Михайлов-младши, освен Балъков и Пенев, другият вариант е бил само Марков. Така че първо бъдете реалисти. Нещата в националния са повече от трагични. Явно там мениджърските интереси са над националните.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Kudravia » 21 мар 2008, 16:19

ВЪВ ФУТБОЛА НЯМА ВЪЗРАСТИ БЕ,ИЛИ МОЖЕШ, ИЛИ НЕ

Е това пък как го изтърси.Възрастта е фактор във всеки един спорт.И ти ми разправяш на мен , че не разбирам от футбол :qipan: На 33г Александров не може да прави това , което вършеше преди 3-4 години.Ти кога за последно изгледа мач с негово участие?Това , че прави играта на Черно Море вкарва по някой гол в мощното и силно първенство на България не е фактор за качествата му вече.Не искам да те убеждавам повече , всичко ще си проличи в контролата.Така или иначе е повикан вече.Аз нямам нищо против да се представи страхотно и да бъде в голяма полза на отбора.Иска ми се , ако е възможно той да ни направи по-силни, но просто ми се струва нереално.За това мисля , че трябва да се залага на по-млади(поне от него) и перспективни футболисти.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот itsoVIII » 21 мар 2008, 16:23

НА КОИ ХАЛФОВЕ?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 21 мар 2008, 17:40

Оказва се, че нищо около Кривия няма да се разбере, защото той просто отказа. Не го съдя и мисля, че е по-добре за отбора да не разчитаме на 35 годишни играчи на световното в ЮАР, където температурите са високи и ще се изисква много сериозна физическа подготовка.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Vute » 21 мар 2008, 17:50

В това състояние на отбора, не виждам как ще се класираме за 2010, та даже и за Евро2012... Та не знам защо се викат Бербатов, Петрови, Иванков, Петков.... :wink:
Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 19:21

КРИВИЯ и на 33 години е по-добър от половината национален отбор!Но...времето на КРИВИЯ там е минало отдавна!КРИВИЯ е нужен на 100% в ЧЕРНО МОРЕ за тежките битки тази пролет.Бъдещето на нациоанла принадлежи на момчета като САШКО АЛЕКСАНДРОВ,който на 21 години най-после беше забелязан,че е най-добрия централен защитник в България.В ЧЕРНО МОРЕ трябва да се гордеем,че създадахме такъв играч - от Шумен до Варна,научихме го да побеждава,да обича ЧЕРНО МОРЕ и логично стигна до национала =D> .Сравняват го с Божил Колев,дано да го надмине даже :qipay: .САШКО,ТОШКО КОЛЕВ....можем още млади играчи да дадем на България =D>
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот itsoVIII » 21 мар 2008, 19:35

То по тая логика Марек създаде и създава в момента играчи...Велизарката е ясен, последва го Бибишков, сега Кръстовчев в Левски, идва ред на Дани Михайлов :qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 19:41

С ОГРОМНАТА разлика,че докато играеха в Марек НЕ СА били викани в национала!А САШКО ще играе там като футболист на ЧЕРНО МОРЕ и спечели мястото си там с игри със зелено-бялата фланелка,което е доооста по-трудно.А и друга ралзика - САШКО не е леке като Велизар и обича ЧЕРНО МОРЕ и не гледа да ходи в Левски,в ЦСКА и т.н.,той стана по-моряк от много други.Дори в прав текст каза,че ЧЕРНО МОРЕ г ое направил футболист и му е дал възможност да играе голям футбол.ЧЕРНО МОРЕ създава играчи със сърца,а по другите отбори се създават лекета,които само искат да играят в Левски и ЦСКА,не искат да стават истински футболисти,а палячовци от софийския хай-лайф [-X
Изображение

GREENWAY

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот Kudravia » 21 мар 2008, 19:45

Абе морски хвали си футболистите в темата за Черно Море.Кво ми нищиш детскоюношеската школа на вашия отбор в темата за националния.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
LMG
Мнения: 98
Регистриран на: 15 май 2006, 00:15
Местоположение: Варна

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 7

Мнениеот LMG » 21 мар 2008, 19:50

Kudravia написа:Абе морски хвали си футболистите в темата за Черно Море.Кво ми нищиш детскоюношеската школа на вашия отбор в темата за националния.

Объркал си се нещо,за ДЮШ нищо не съм казал аз.Просто в национала отива момче,което ние направихме това което е и ще се хваля разбира се.Всички знаем как боклуци мениджъри бутат некъдърниците от софийските отбори там,бутат ги да играят за сметка на тези които заслужават.Няма да изреждам имена,но се знае за какво става въпрос.
Изображение

GREENWAY


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron