TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Kudravia » 17 мар 2008, 14:09

Не можа да ме затапиш , Ице :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Мъри откакто ни е треньор има две Купи на България, две Суперкупи на България, два пъти Шампион на България, участие в групите на ШЛ и четвъртфиналист в УЕФА :qipbo: :qipbo: .Така , че относно Мъри не ми говори.За 3 години направи страшно много.А има да се изгражда още като треньор.Само да отбележа за статистиката, че като треньор на България има две победи от два мача :qipbo: :qipbo: Наложено е вето върху вашите безпардонни детински присмехулвания , относно Станимир Стоилов :qipbp:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот itsoVIII » 17 мар 2008, 14:22

Това не ми е целта бре ( да те затапя ) :shock: #-o Ама той ВСЕ ИЗГРАЖДА ОТБОР В ПЕРСПЕКТИВА :qipab: А съм го критикувал за две неща, но явно не си ми чел по-ранните мнения... :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Vute » 17 мар 2008, 14:30

Ице, първия път Мъри успя. Сега прави втори опит, който се доближава повече до идеята за собствени кадри, но пък е и по-труден. Не може да кажем ХОП и школата да заработи като тази на Аякс...
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот itsoVIII » 17 мар 2008, 14:42

За школата - ами много лесно се изпускат собствените кадри, които и не достигат до първия отбор.... :qipbl: Същото се отнася и за ЦСКА, но в по-малки размери ( не ми 'аресва това с преотстъпванията, но като погледнете, ще видите поне 10-има юноши на ЦСКА, които играят в Югозапада.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот чорбарче » 17 мар 2008, 14:50

Като идея...всичко е ОК.Дава се път на младите =D> Собственна школа =D> ...Но...липсва стабилноста...липсва увереноста...липсват идеите.Това много тежи на младите!
А какво ще стане ако след края на сезона си тръгнат Петков,Томашич,Миланов и Н.Димитров,което е много,много вероятно... :!:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Vute » 17 мар 2008, 15:07

Ще стане мазало в началото. Това е ясно. Но пък и затова е школата. Други отбори, ако ги напуснат толкова футболисти, пиши ги по долните дивизии...За преотстъпването на младите просто няма друг начин. В школите има много повече футболисти, отколкото може да поеме първият отбор. Това не е като училище - завършиш 5-и клас и отиваш в 6-и... Така се захранват и по-малките отбори, които не могат да си позволят големи школи... А и с дублиращите отбори (ако все пак стане), нещата ще се подобрят значително.
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот itsoVIII » 17 мар 2008, 15:11

Аз съм чистокръвен ШОП и докато не го видя в действителност, не го ВЯРВАМ! :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Vute » 17 мар 2008, 16:05

Софиянецът Николай Йорданов ще свири дербито на 19-ия кръг на А група, между Локомотив Пловдив и Левски, съобщава агенция „Фокус”.

Помощници на Йорданов за мача на Лаута ще бъдат Георги Славов и Пламен Хинков, а четвърти съдия ще бъде Атанас Димитров.

Двубоят между Локо Пловдив и Левски ще се играе пред празни трибуни, заради новото наказание на черно-белите, да играят без публика в две срещи.


Поредната тъпня, или просто някой иска да има напрежение между клубове и между запалянковци... :evil: :evil: :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Мичо » 17 мар 2008, 16:08

:qipag: :qipag: :qipag:
Йорданов го познавам от един турнир в Бистрица, Левскар голям е. :qipae: :qipae: :qipae:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Vute » 17 мар 2008, 16:15

Ааааа, тоя ли е... Е значи бием. Нали трябва някой да ни държи в борбата за титлата... :lol: :lol: :lol: Абе смешно ни е, ама то май не е смешно... :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Bogev » 17 мар 2008, 17:02

Значи ясна работата за Пловдив :qipag: :qipag: :qipag:

Сега Мъри да хване един от нашите, 2 дни само дузпи да тренира и мача е наш :evil:


Иначе сериозно - едно време никога съдиите не бяха от един град с който и да било от двата отбора. Мисля, че чисто принципно така и би трябвало да бъде. Напоследък обаче това не се спазва. Не знам дали защото всички станаха софиянци или заради нещо друго.

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Kudravia » 17 мар 2008, 17:14

itsoVIII написа:За школата - ами много лесно се изпускат собствените кадри, които и не достигат до първия отбор.... :qipbl: Същото се отнася и за ЦСКА, но в по-малки размери ( не ми 'аресва това с преотстъпванията, но като погледнете, ще видите поне 10-има юноши на ЦСКА, които играят в Югозапада.

Ами това , че от есента ще има дублета е супер.Дано наистина се осъществи това(и аз не вярвам докато не го видя) все пак Прическата обеща.По този начин ще се покачи нивото на 4-5 от водещите отбори в А група.Но успоредно с това трябва да се наливат пари в базите - иначе все едно нищо не правим.
itsoVIII написа:Това не ми е целта бре ( да те затапя ) :shock: #-o Ама той ВСЕ ИЗГРАЖДА ОТБОР В ПЕРСПЕКТИВА :qipab: А съм го критикувал за две неща, но явно не си ми чел по-ранните мнения... :qipbl:

Ами то човека му е такава философията , бе.Иска да направи един силен млад отбор.Хичо, Живко, Минев,Сърмов се наложиха добре в състава.Но малко избързаха с разпродажбата.Един от тримата мускетари трябваше да остане.Да стане сплавката както трябва :qipad:
А за какво точно го критикуваш , че съм пропуснал :?:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот itsoVIII » 17 мар 2008, 17:34

Относно тактиката. Опитва се да им наложи само един вид тактика, вместо да се съобрази с моментното им състояние и спрямо това да избере подходяща тактика. И след като понатрупат опит, могат да се развиват и в други насоки.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот Kudravia » 17 мар 2008, 18:07

Ице ЛЕВСКИ има само една тактика - атака, търсене на голове, мачкане, продължително владеене на топката.Това се и опитва да наложи като стил на игра Мъри.Подобно на играта юда речем на Барса, Арсенал, Ман Ю.Това е Левски , който искат феновете.Ние го разбираме и за това му даваме шанс да изгради отбора, който желаем.Определено имаме добри изпълнители.Много от момчетата имат страхотни качества.За жалост в момента не могат да играят като отбор.Но ще се отракат.Със всеки мач ще играят по-агресивно, по-разкрепостено и най-вече с по-голямо желание.Още вдругиден ще има промяна в играта.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: TBI A ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА 2007/2008- ЧАСТ 6

Мнениеот itsoVIII » 17 мар 2008, 18:17

Значи трябваше да си търси точно определени хора за точно определената схема и тактика. Аз не смятам, че тримата бразилчета са за Левски и ей така на вятъра се хвърлиха 2 млн евро, вместо да се даде шанс на българи... :qipbl: Това ми е логиката. Като добавим и Тасевски, който още не е показал с какво е заслужил трансфера си...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта

cron