Ботев Пловдив 1912

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Мнениеот oxy-cotton » 03 дек 2007, 20:49

LocoMotion просто имаше нападки,които наистина минаха границата.Такива като Христолов не трябва да бъдат допускани до интернет,още по-малко до форуми.Защото един смислен пост не са написали.За тях важи максимата "колкото е по-тъп поста ми,толкова по-добре".
Аз съм за водене на разумен диалог,да има майтапи и подмятания.А не форума да се превърне като този в пловдив24 или топ спорт.Ето с локо89 и "онзи" имахме малко дразги,но що годе се разбрахме. :D
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 94
Регистриран на: 28 ное 2007, 17:33

Мнениеот LocoMotion » 03 дек 2007, 20:53

Ми тоя Мьолер от снимката, ако влезе, ще вкара много повече голове, от вашите титуляри.... 8) :lol: :o :D

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 03 дек 2007, 20:54

Баси,двете теми пак се изрудиха и навъдиха с тъпотии :? :x

Айде да си коментираме отбори,а,кво ще кажете :evil:
Изображение

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Мнениеот oxy-cotton » 03 дек 2007, 20:56

Сашо с теб съм.Наистина е глупаво да пълним темите с простотия.
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Мнениеот Христолов » 03 дек 2007, 20:56

oxy-cotton написа:LocoMotion просто имаше нападки,които наистина минаха границата.Такива като Христолов не трябва да бъдат допускани до интернет,още по-малко до форуми.Защото един смислен пост не са написали.За тях важи максимата "колкото е по-тъп поста ми,толкова по-добре".
Аз съм за водене на разумен диалог,да има майтапи и подмятания.А не форума да се превърне като този в пловдив24 или топ спорт.

Ми ние пробвахме да водим разумен диалог тук, но се оказа утопия, просто с папагали на глава не можеш да излезеш. :x Затова само елементарни постове по един-два реда, белким ги схванете. :wink:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 03 дек 2007, 20:58

Hristolov написа:
oxy-cotton написа:LocoMotion просто имаше нападки,които наистина минаха границата.Такива като Христолов не трябва да бъдат допускани до интернет,още по-малко до форуми.Защото един смислен пост не са написали.За тях важи максимата "колкото е по-тъп поста ми,толкова по-добре".
Аз съм за водене на разумен диалог,да има майтапи и подмятания.А не форума да се превърне като този в пловдив24 или топ спорт.

Ми ние пробвахме да водим разумен диалог тук, но се оказа утопия, просто с папагали на глава не можеш да излезеш. :x Затова само елементарни постове по един-два реда, белким ги схванете. :wink:

И каква е в случая темата на този "елементаре диалог" :roll:

Преди не помните ли какви дискусии завързвахме,без излишни простотии,псувни и не се налагаше да се чистят двете теми всеки ден :shock: :?
Изображение

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 03 дек 2007, 21:00

Виждам доста промени, неразбираеми за мен, и нелогични, спрямо логиката на досегашните постинги! Явно шопската солидарност се е изявила , за да неутрализира мисленето на пловдивчани, което на тях , явно, им е противно! Само Локо Пловдив![/quote]

ти си нов-с 13 мнения,откога следиш постовете?явно си някой стар юзер с нов аватар.моля представи се със старото име.вие от локо само си сменяте имената и ставате все по-умни :roll: :!: :lol:
колкото до културата,повечето с бан са от локо-герасим,ставри.правете си изводи за вашата обща култура :roll: :oops:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Мнениеот oxy-cotton » 03 дек 2007, 21:01

Нека спрем с глупостите,защото станахме за смях ,а и тук не е начално училище или пансион.
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 94
Регистриран на: 28 ное 2007, 17:33

Мнениеот LocoMotion » 03 дек 2007, 21:03

Kill- Bill!Гледал ли си този филм? :o

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 03 дек 2007, 21:08

аз не гледам филми за убийства. тва е по вашата част-гробищен парк лаута.отивам да си пийнем :P 8)
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
LocoMotion
Мнения: 94
Регистриран на: 28 ное 2007, 17:33

Мнениеот LocoMotion » 03 дек 2007, 21:10

А, наздраве, защото и аз си пийвам ! :oops: :lol: :o :D

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Мнениеот Христолов » 06 дек 2007, 14:07

Бойкота отшумява, Митьо Селския остава!

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Мнениеот oxy-cotton » 06 дек 2007, 14:11

Сери,сери утре ще пееш друга песен.Олигофрен.
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Мнениеот oxy-cotton » 06 дек 2007, 14:59

Малко предварително да ви честитя 8-ми декември.Честито на вси бултраси и да се напият както ние си можем :D .Хайде и до скоро.
ПС:Ако има някои към Пампоровец да пише.
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

Потребителски аватар
SCB
Мнения: 514
Регистриран на: 05 фев 2007, 18:30

Мнениеот SCB » 06 дек 2007, 15:38

oxy-cotton написа:Малко предварително да ви честитя 8-ми декември.Честито на вси бултраси и да се напият както ние си можем :D .Хайде и до скоро.
ПС:Ако има някои към Пампоровец да пише.


Хе. Дето се вика който е бил някога студент винаги празнува 8-и декември. Така че...
Ако искаш отбор който все да бие и да става шампион - избираш между двата "велики" гранда... ако търсиш отбор който да определя начина ти на живот - Ботев Пловдив


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта