Ботев Пловдив 1912

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 12 окт 2007, 16:45

Аз ще ти кажа защо. За него да се кичи пред бизнес-партньорите си с титлата "президент на Ботев" е нещо , което задоволява егото му. Защото Ботев е една от малкото му, да не кажа единствената печеливща фирма. Защото очаква да вземе стадиона на концесия и да лапа още повече.
А относно отговорността, отговорен е пред нас, феновете. Защото Ботев не почва и не свършва с него. Дори когато него няма да го има, отбора ще съществува. Докато има фенове, ще има и отбор. Дали е за добро или за лошо това , което правим, ще се види във времето. За нас, това е правилно. За такива като теб, които явно не виждат по-далеч от собствения си нос, това може и да не е правилно. Но пък кои сте вие, че да ни съдите нас?
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................




.......................а после що пиене ще падне.........


ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
gerasim
Мнения: 314
Регистриран на: 25 мар 2007, 17:03

Мнениеот gerasim » 12 окт 2007, 18:05

SCB написа:onzi, всички разбраха, какво имаш предвид. Какво се напрягаш? Ботев Пловдив не е Левски Карлово. Разбираш ли? Ботев Пловдив е един голям български отбор. Христолов може да става за президент на Миньор Раднево, но не става за Ботев. Въпроса бил финансов. Естествено, че е. Христолов печели от Ботев, а после парадира че наливал средства. Ботев е отбор на който мястото е най-малко в петицата. В евротутрнирите.Ботев не заслужава положението, в което е от толкова години. А тези години са вързани с управлението на ДХ-С. Ето за това е тази война с него. И тя не е от вчера. А от години. Това, че най-накрая псевдожурналистите запонаха да пишат и ти знаеш за това от скоро е жалко. А ти може би си така настроен срещу нас, защото преди христолов Левски се насираха още на Църна маца когато идваха в Пловдив.
Изображение

А вие като ходите в София къде се насирате, може би още на "Кънчова поляна" :roll: :?:
Борислав Димитров, спортно-технически директор на Ботев: "Г-н Христолов даваше по 500 лева на мач на Божидар Божилов, член на УС на фенклуба и другите тартори сред запалянковците - а сега се правят на бунтари"

Потребителски аватар
gerasim
Мнения: 314
Регистриран на: 25 мар 2007, 17:03

Мнениеот gerasim » 12 окт 2007, 18:06

Изображение
Борислав Димитров, спортно-технически директор на Ботев: "Г-н Христолов даваше по 500 лева на мач на Божидар Божилов, член на УС на фенклуба и другите тартори сред запалянковците - а сега се правят на бунтари"

Потребителски аватар
Ivan-LPFC
Мнения: 121
Регистриран на: 17 авг 2006, 12:53

Мнениеот Ivan-LPFC » 12 окт 2007, 18:46

http://sport.plovdiv24.com/sport/33462.html

Президентът на Ботев (Пд) Димитър Христолов декларира днес още веднъж, че напуска клуба, предаде БТА.
„Нямам никакво желание да оставам повече в Ботев. След като феновете непрекъснато ме обиждат и искат да се махна, ще го направя. Повече няма да дам и стотинка за нищо", категорично заяви „жълто-черния" шеф.

Той добави, че след десет дни ще има среща с турски бизнесмени и ще преговаря с тях за съдбата на Ботев.

„Влиятелни хора от Пловдив, привърженици на отбора ми предложиха да се срещна с турците, тъй като те проявявали интерес към клуба. Не ги знам нито как се казват, нито какъв е бизнеса им. Готов сам да разговаряме стига те да се появят. Аз ще определя цената на клуба, а не други хора", каза още Димитър Христолов.

В същото време футболистите на Ботев продължават подготовката си. Утре „канарчетата" гостуват на Славия в контролна среща.


А колко отворени бяхте преди няколко месеца .
ЖАЛКИ СТЕ !!!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 12 окт 2007, 19:04

Ааааа викаш всяко мнеине на Селската мастия е меродавно и го приемаш за чиста монета,Ванка :roll: Толкова по.зле за тебе...


Ето ти мнението на истинските фенове,не на някакви ниедвестни бизнесмени или селски духачи :!:

Феновете на Ботев: Турчинът да не стъпва на стадион "Христо Ботев"
Феновете на Ботев са твърдо против възможността турският бизнесмен да закупи клуба. "Никога няма да позволим турчин да застане начело на отбора. Ние сме български клуб, който носи името на един от най-великите ни революционери. Това е пълен абсурд - заявиха запалянковците. Те дори дадоха и съвет на евентуалния кандидат-купувач. "Ако има такъв турски инвеститор, който проявява интерес към клуба, личният ни съвет към него е да не преминава границата - казаха активисти от стадион "Христо Ботев
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 12 окт 2007, 19:25

sorcererals написа:Аз ще ти кажа защо. За него да се кичи пред бизнес-партньорите си с титлата "президент на Ботев" е нещо , което задоволява егото му. Защото Ботев е една от малкото му, да не кажа единствената печеливща фирма. Защото очаква да вземе стадиона на концесия и да лапа още повече.
А относно отговорността, отговорен е пред нас, феновете. Защото Ботев не почва и не свършва с него. Дори когато него няма да го има, отбора ще съществува. Докато има фенове, ще има и отбор. Дали е за добро или за лошо това , което правим, ще се види във времето. За нас, това е правилно. За такива като теб, които явно не виждат по-далеч от собствения си нос, това може и да не е правилно. Но пък кои сте вие, че да ни съдите нас?


1. малка цена му е сложил за това, което си написал. ако е така, не виждам защо цената да не е 50 млн евро.

2. ботев може да го е имало преди него, но да свърши с него. собственикът се разпорежда със собствеността си както намери за добре; не е длъжен да отговаря пред никого за постъпките си. в краткосрочен план това, което правите, е убийствено за отбора. за среден и дълъг период не знам, но прогнозирам, че ще е същото.

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 12 окт 2007, 20:15

трупам постове във форума Wink
--------------------------------------------------------------------------------------
иди натрупай малко акъл,че имаш дефицит на сиво вещество.твоята ориентация е анадолска,не европейска.такива като теб преди 2 века са изкарвали Ботев нехранимайко и хаймана.иди купи баклава и отивай на рамазана днес в джамията.
локофеновете да не се обаждат,щото м.вълков от кво си направи бизнеса?някои са лапали мухи,други се облажиха покрай ж.илиев и наков.защо мислите му издигнаха плоча без решение на общината?познайте от 1 път и печелившия има усмивка пред строя за награда. :lol: :roll:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
kanariheto
Мнения: 101
Регистриран на: 12 юли 2007, 19:50
Местоположение: стамболийски

Мнениеот kanariheto » 12 окт 2007, 20:19

Вижте една работа за да се оправи най-напред трябва да се обърка нацяло но е факт че успяхме да изгоним този тъпанар Христолохлюв.И оттук насетне каквото и да става е по -добро за клуба ни от този тъпанар. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 12 окт 2007, 20:26

kanariheto написа:Вижте една работа за да се оправи най-напред трябва да се обърка нацяло но е факт че успяхме да изгоним този тъпанар Христолохлюв.И оттук насетне каквото и да става е по -добро за клуба ни от този тъпанар. :lol: :lol: :lol:

Никой още не сме изгонили. Напускал клуба и спирал парите. Ок. Но след като се махаш, продаваш ли отбора или ще го съсипеш, бряговска гайдо. За мен всичкото това инфо е чисто извиване на ръце и постановки от селския. След 10 дни ще каже: "ами те не дойдоха, видяхте ли , че само аз давам пари", но тактично ще пропусне , че реален интерес е имало съвсем скоро и пак е обявил многомилионни цифри.
А писаниците за турски интереси са само и единствено , за да се отмести фокуса на скандала от него и да го насочи към евентуалните турци, за да му е комфортно на него.

СЕЛСКИ, НАШАТА ВОЙНА Е С ТЕБ!!! НАПУСНИ И БОГ ДА ТЕ ПРОСТИ!!!
Последна промяна от sorcererals на 12 окт 2007, 20:28, променено общо 1 път.
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................









.......................а после що пиене ще падне.........





ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 12 окт 2007, 20:28

май така е най-добре.
на рожденния ден на левски юли месец феновете на локо събираха подписи за турчина на центъра и му се молеха за прошка.видяхте как ги е работил и бъзикал.
сега някои са готови на по-голяма низост,без да се поучат от грешките на съперника. :wink: :cry:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
gerasim
Мнения: 314
Регистриран на: 25 мар 2007, 17:03

Мнениеот gerasim » 12 окт 2007, 21:06

kanariheto написа:Вижте една работа за да се оправи най-напред трябва да се обърка нацяло но е факт че успяхме да изгоним този тъпанар Христолохлюв.И оттук насетне каквото и да става е по -добро за клуба ни от този тъпанар. :lol: :lol: :lol:

Да, след 8 години успяхте за пръв път да го ядосате, има напредък. :lol: Обаче е много наивно да си мислите, че ще се отървете от него, това може да стане само в сънищата ви. :twisted:
Борислав Димитров, спортно-технически директор на Ботев: "Г-н Христолов даваше по 500 лева на мач на Божидар Божилов, член на УС на фенклуба и другите тартори сред запалянковците - а сега се правят на бунтари"

Потребителски аватар
bili.80
Мнения: 894
Регистриран на: 16 юли 2007, 21:28
Местоположение: U NAS

Мнениеот bili.80 » 12 окт 2007, 21:24

gerasim написа: Обаче е много наивно да си мислите, че ще се отървете от него, това може да стане само в сънищата ви. :twisted:

вие се отървахте мн бързо,дори без сънища.може и нас да ни споходи късмета. :wink: :cry:
ДАЙТЕ ДУЗПИ-СПАСЕТЕ ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 12 окт 2007, 21:49

на 10. 10. 2007 9:36 pm Хиподил написа:
Бай Лаут написа: айде да ви видим сега - намерете спонсор!


Намериха. Турски инвеститор ;)


Ivan-LPFC написа: http://sport.plovdiv24.com/sport/33462.html

Президентът на Ботев (Пд) Димитър Христолов декларира днес още веднъж, че напуска клуба, предаде БТА.
„Нямам никакво желание да оставам повече в Ботев. След като феновете непрекъснато ме обиждат и искат да се махна, ще го направя. Повече няма да дам и стотинка за нищо", категорично заяви „жълто-черния" шеф.

Той добави, че след десет дни ще има среща с турски бизнесмени и ще преговаря с тях за съдбата на Ботев.

„Влиятелни хора от Пловдив, привърженици на отбора ми предложиха да се срещна с турците, тъй като те проявявали интерес към клуба. Не ги знам нито как се казват, нито какъв е бизнеса им. Готов сам да разговаряме стига те да се появят. Аз ще определя цената на клуба, а не други хора", каза още Димитър Христолов.

В същото време футболистите на Ботев продължават подготовката си. Утре „канарчетата" гостуват на Славия в контролна среща.


А колко отворени бяхте преди няколко месеца .
ЖАЛКИ СТЕ !!!




Аз им разправях, а те не ми верваха :-*

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 12 окт 2007, 22:00

Айде и тука. Четете статията, както дявола чете евангелието. Защо не сте маркирали и онова за вличтелните хора? Кои са тези хора? Никой не смее да каже, че ако излязат конкретни имена и цялата селска постановка ще лъсне. Да не говорим, как се връзвате на драскачите, които се опитват да изместят фокуса на проблемите от селската мастия към турския проблем.
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................









.......................а после що пиене ще падне.........





ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 12 окт 2007, 22:02

sorcererals написа: Защо не сте маркирали и онова за вличтелните хора? Кои са тези хора?


Аз ли да ти ги кажа?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron