ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ВОЛЕЙБОЛ 2006/2007

Потребителски аватар
ivelinaaaaa
Мнения: 237
Регистриран на: 05 авг 2006, 11:58

Мнениеот ivelinaaaaa » 13 сеп 2007, 19:09

Е,чак супер представяне не може според мен да се каже...може би само срещу Италия,а пък с Полша-бяхме на косъм...
Разбира се,с този потенциал който имаме,е разочароващо да стигнем до борба за 5-8 място,но на това европейско -до тук.
Явно доста неща не ни достигат за да сме на върха
пък и да не забравяме ,че половината играчи не играха на нивото си-какво да искаме повече :wink:

СкандалО
Предупреден
Мнения: 257
Регистриран на: 29 авг 2006, 13:16

Мнениеот СкандалО » 14 сеп 2007, 00:12

8-мо място..........................Тоя Стоев е напът да опропасти ебахти поколението деба и капута спукан :x :x :x :x :x
Дори, когато губиш аз пея за теб!!!!!!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 сеп 2007, 08:53

СкандалО написа:8-мо място..........................Тоя Стоев е напът да опропасти ебахти поколението деба и капута спукан :x :x :x :x :x


Лично мое мнение, без да ангажирам никой-
Стоев да си стяга багажчето и да си пътува...
Пламен Константинов - треньор!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 14 сеп 2007, 09:20

Пламен ще стане треньор, защото има интелект и респектира, но сигурно след Олимпиадата. Не знам защо толкова плюете Стоев. Той не може вместо Матей да я забие при 24-23 и единчен блок. На практика ние се провалихме в един единствен мач. Боян беше слаб, центровете ни контузени, Матей психически разколебан. Какво толкова направи треньора. Ако говорим за Владо и Христо, той ги жертва заради Жеков и като се знае, че той е най-добрия засега, друго решение нямаше. Така мисля аз. Иначе наистина като се каже 8-о място звучи стряскащо, но с една победа повече можеше да сме втори например. Проблемът е в манталитета ни като нация. Нас затова много не ни бива в игрите, защото сме индивидуалисти и много ни мързи /основата на всички игри е отборната защита, където се искат огромни усилия, а се получава малко лична слава/

HukuMAPKOB
Мнения: 135
Регистриран на: 01 авг 2006, 21:19
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот HukuMAPKOB » 14 сеп 2007, 11:04

Само две загуби за цяло първенство, но в крайна сметка - 8-ми!

Хайде добре, финландците сме ги подценили (ако бяхме разузнали малко по-добре и "слабите" отбори, може би нямаше да ги подценим, още повече, че именно заради загуба от Финландия в квалификациите, пропуснахме Евро 2005)! Aма 0:3 е това! Да бяхме взели поне гейм-два...

Да, наистина загубата от Русия не може да се смята като провал, имайки предвид съдийското рамо в началото на втория гейм. И все пак, неоправдан е психологическият срив след това, въпреки че стана ясно, че победителят е предопрделен. Можеше да се борим поне да вземем гейм-два. Дори италианците взеха два гейма от руснаците (да оставим на страна това, че може да са си ги купили), ние - нула.

Победихме Полша и Белгия. Браво, ама не! Ако бяхме играли за победа във всеки гейм, а не просто във всеки мач, сега нямаше да сме 8-ми, а 5-ти, и поне щяхме да сме си осигурили участие в Евро 2009 без да играем квалификации. А и можеше да се надяваме повечко за някой жокер, я за Световната купа, я за следващите олимпийски квалификации. От Евро 2005 първите седем отбора се класираха директно за Евро 2007. Ако и сега е така, смятайте колко ни е струвал този един гейм, дето го дадохме на Белгия. При 3:0 за нас, щяхме да сме 6-ти.

Не искам да виня персонално нито Стоев, нито някой от играчите. Проблемът е по-скоро в цялостното управление на българския волейбол.

От край време е ясно, че на отбора е нужен психолог, за да не изпада толкова често в психологически дупки и да си приказваме после глупости за някакъв "български манталитет." Освен това, добре се знае, че до голяма степен дължим успеха от Световното на присъствието на статистик. Не знам дали след катастрофата на италианеца, нашите са взели нов статистик, но струва ми се, че по-скоро не. Иначе би трябвало да реагираме по-адекватно при проблемите, които срещнахме във всеки един мач.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 14 сеп 2007, 11:13

За статистика съм съгласен и много съжалявам за човека, дано се възстанови напълно. Финландия обаче не е слаб отбор и си го избийте от главите. Това че сега тръгват нагоре и не ги възприемаме като волейболна сила нищо не значи. Аз лично не искам да ги срещаме в близките години и най-вече в някоя олимпийска квалификация. Спомнете си как шведите ни мачкаха в края на 80-те и началото на 90-те. Опасявам се , че нещо такова може да се случи и с така наречените скиори.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 14 сеп 2007, 11:22

Аз мисля, че взеха статистик на мястото на предишния, който катастрофира :roll:

Мартин разказваше, че другите имали по 3-4 статистици, който си разпределяли работата - докато един вкарва резултатите, друг вече ги обработва и всичко става много бързо. Докато при нас всичко се върши само от един човек :?

HukuMAPKOB
Мнения: 135
Регистриран на: 01 авг 2006, 21:19
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот HukuMAPKOB » 14 сеп 2007, 11:27

drvasko98 написа:За статистика съм съгласен и много съжалявам за човека, дано се възстанови напълно. Финландия обаче не е слаб отбор и си го избийте от главите. Това че сега тръгват нагоре и не ги възприемаме като волейболна сила нищо не значи. Аз лично не искам да ги срещаме в близките години и най-вече в някоя олимпийска квалификация. Спомнете си как шведите ни мачкаха в края на 80-те и началото на 90-те. Опасявам се , че нещо такова може да се случи и с така наречените скиори.


drvasko98, , затова написах "слабите" в кавички.
:wink:

Иначе не помня шведите някога да са ни мачкали... Те наистина са сред волейболните слабаци на Европа.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 14 сеп 2007, 11:36

HukuMAPKOB написа:
drvasko98 написа:За статистика съм съгласен и много съжалявам за човека, дано се възстанови напълно. Финландия обаче не е слаб отбор и си го избийте от главите. Това че сега тръгват нагоре и не ги възприемаме като волейболна сила нищо не значи. Аз лично не искам да ги срещаме в близките години и най-вече в някоя олимпийска квалификация. Спомнете си как шведите ни мачкаха в края на 80-те и началото на 90-те. Опасявам се , че нещо такова може да се случи и с така наречените скиори.


drvasko98, , затова написах "слабите" в кавички.
:wink:

Иначе не помня шведите някога да са ни мачкали... Те наистина са сред волейболните слабаци на Европа.


Доста ни биха в един период 3-4 години. И след това изчезнаха тотално. Имат и бронз от европейско, дали и в Барселона не завършиха 4-ти на Олимпиадата, не съм много сигурен, но бяха много силни. Някой който е по-голям и следи волейбола съвсем отблизо може да каже :wink:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 14 сеп 2007, 11:45

България е получила уайлд кард за световната купа в Япония armataz_01_37
Последна промяна от Samp на 14 сеп 2007, 11:51, променено общо 1 път.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 14 сеп 2007, 11:51

Samp написа:България ще получи уайлд кард за световната купа в Япония armataz_01_37


Сигурно ли е Сампи? Много добра новина

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 14 сеп 2007, 11:52

Ей сега го каза Сашо Йовков в спортните новини :wink:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 14 сеп 2007, 11:58

Blue Religion написа:Мачът с Финландия ни изяде класирането :? Иначе супер представяне на наште в другите мачове... Смачкахме евро шампиона,бихме и препъни камъка Полша...


Е, ако 8-ото място е суперпредставяне, явно критериите ни са много зле... :? Това първенство е поредният европровал на този отбор, след 9-ото място през 2003-а и още по-срамното НЕКЛАСИРАНЕ за Евро`05. Надеждите отново се отлагат за първенството през 2007-а, когато най-вероятно...... ще ги отложим пак. За 2009-а....

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 14 сеп 2007, 12:09

На някой сигурно все пак му е харесало представянето ни, щом са ни надали третата квота за участие на Световната купа :wink:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 14 сеп 2007, 12:14

Е, по-голям жест към нас не са и правили...
Сега, ако не се възползваме... :?
А имаме сили!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron