СЕЛЕКЦИЯ

Потребителски аватар
shock
Мнения: 1080
Регистриран на: 28 апр 2005, 21:29
Контакти:

Мнениеот shock » 15 юни 2007, 16:50

Аз съм го гледал тоя бразилеца дето ще идва на проби,ако не се лъжа и в контролата която гледах по една полска телевизия не ми направи добро впечатлени....Пак казвам,че може да се лъжа и да става въпрос за друг играч,но ако съм прав си мисля,че Мъри няма да го хареса.... :?
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 15 юни 2007, 17:04

Те бразилците често са с еднакви имено...Силва дос Сантуш де ле Насименто Лима Жозе де Мангалфондо... :lol:
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Мнениеот bluehope » 15 юни 2007, 17:13

Мъри сега каза по Гонг, че и да остане Пелето в Левски - той няма да разчита на него, а ще тренира за здраве :lol:

И стига сте ревали - много сме зле в трансферите, Борат, Бурат, трактори, държиме ги насила, всички сме ебати разбирачите. Vass, ти пък какво лично се кефиш на ситуацията :?: :?: :?: - то това на Пелето си е чист резил, и не го оправдава нищо, ама нищо. Кой е примера ви - Топчо или Пелето, кой ви е в сърцата. И като го оправдавате и говорите в негова защита, няма ли някаква горчилка във вас, щото в мен има. И тя е от тази, когато си обичал някого, уважавал си го, ВЯРВАЛ си му, а той те предава. Ми аз лично не го искам вече Пелето в Левски, защото той предаде и част от мен - тази част, когато съм викал и скандирал името му на стадиона, когато съм мятал шалче от публиката за него, когато съм пътувал в чужбина заради него, когато съм слушал до среднощ Гонг, когато съм го защитавал по форуми.
Ще кажете, че и аз "рева" - маже и така да е, но аз съм болен левскар и го правя сега заради едно - БОЛИ ме.

Въпроси за размисъл - текучество или успехи искате? ШЛ или отпадане от ЕКТ през август? нашето ли "негъвкаво и тоталитарно" ръководство или на ЦСКА мангалското с трансферите на кило? и най-вече Мъри искате ли го, щото той е въплъщение на точно обратното, което стори Пелето

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Мнениеот Blue Religion » 15 юни 2007, 17:21

Интересно ми е дали селекцията ще се изчерпи с Тасевски и мароканеца... Като даже Тасевски не трябва да го броим като новопривлечен,тъй като той беше договорен още зимата.

vass
Мнения: 163
Регистриран на: 01 фев 2006, 19:11
Местоположение: София

Мнениеот vass » 15 юни 2007, 17:46

именно,че искаме успехи а според мен на отбора му трябва освежаване,никой не иска трансфери на кило трима четирима но качествени и там за където ни трябват! Пелето е професионалист,никой не може да го отрече,колко му остава да играе на високо ниво,футбола е до време и футболистите не са крепостни селяни,за това го оправдавам,а след като е включена такава клауза чия е вината,явно като е преподписвал на това е разчитал човека.Единствено което не го оправдавам е,че е действал зад гърба на Мъри,трябвало е да го предупреди,че има оферта и намерение да я приеме,токо за Пелето-насила хубост не става!

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 15 юни 2007, 18:43

Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов заяви в интервю за Гонг, че Станислав Ангелов трябва да прекъсне почивката си и да се яви на първата тренировка на шампионите утре, за да се срещне с него и с Наско Сираков. Наставникът също така обяви, че е получил предложение да продължи работата си в националния отбор, но е отказал.


„За мен беше голям шок. Ако продължават с тези удари, може да получа и инфаркт”, заяви Мъри по повод напускането на Станислав Ангелов. „Това беше най-голямата горчилка. Трябваше да ми каже, че иска да напуска. Това щеше да бъде най-моралният начин, по който да постъпи. Много добре знам неговия отговор: „Вие нямаше да разрешите. Аз трябва да си оправя живота”. Думите пари и печалба излизат извън границите на човешките отношения. Тук става дума за Левски и всякакви финансови причини за мен са смешни. Явно думата морал вече нищо не значи в България”, каза Стоилов.

„Станислав Ангелов трябва да се яви на първата тренировка утре. Няма да получи по-голямата почивка, полагаща се на националите, защото трябва да се срещне с Наско Сираков и с мен”, заяви наставникът на шампионите.


„В момента Левски е актуален участник в Шампионската лига. Ние сме в топ 20 на Европа по коефициенти, както виждате сме и поставени. Това не е Левски от преди няколко години, който отпадаше в предварителните кръгове на европейските турнири и се молеше футболистите да бъдат продадени в някой лесничейски отбор. Затова смятам, че за да се развива тимът, трябва да запазва добрите си играчи и да прибавя нови към тях”, обясни специалистът. „Това, че Станислав действа зад нашия гръб си е отделен въпрос. Трябваше поне да ни се извини, но той не го направи. За мен Станислав Ангелов е приключил за Левски. Ще видя, какъв ще му бъде статутът”, категоричен бе Стоилов.


„Борислав Михайлов ми предложи, да продължа работата си в двата отбора, но аз оказах. Едно е сигурно, треньор на националния отбор няма да бъда аз”, отсече Мъри

Мъри както обикновено е прав. Явно качества, като морал, честност, благодарност са чужди на станислав ангелов :!:

Относно мароканеца, ще кажа само баси мамамта не мое да бъде :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 15 юни 2007, 18:45

Wallace написа:Остана още един мароканец и сме готови.


Тц.
Трябва още един защитник и един нападател - общо двама :wink:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 15 юни 2007, 19:02

Blue Religion написа:Като даже Тасевски не трябва да го броим като новопривлечен,тъй като той беше договорен още зимата.


Ха, кой ти каза...Баждека сигурно ще го брои за двама :lol:
Изображение

Потребителски аватар
pe3ucTop
Мнения: 593
Регистриран на: 28 юли 2005, 15:14
Контакти:

Мнениеот pe3ucTop » 15 юни 2007, 19:50

сега разглеждах инфо за тоз Бензукан. Страшно сериозен футболист изглежда. Направо се чудя истина ли е или сън или Батков е решил да даде некой лев за футболист...

http://www.levskifc.com/page.php?p=news&t=show&tid=944
levskifc.com написа:Изображение
Днес вечерта в България пристига мароканския младежки национал Шакиб Бензукан, който вероятно ще подпише договор с Левски. Играчът е централен защитник и ръководството на Левски вече се е договорило с клуба на футболиста. До края на седмицата Бензукан ще мине медицински прегледи и ако няма проблеми при тях вероятно ще подпише тригодишен договор с Левски.

Бензукан е бил наблюдаван както в мачове за клуба си, Каукаб Маракеш, така и за националния отбор на страната си, като последния мач, който са наблюдавали скаутите на Левски е приятелската среща между младежките отбори на Холандия и Мароко, спечелен с 2:0 от Мароко.

Шакиб Бензукан е роден на 7 август 1986 година и играе на поста централен защитник. Висок е 183 сантиметра и тежи 79 килограма. Един от най-големите успехи на Шакиб Бензукан е четвъртото място на световното първенство за юноши(под 20 години) в Холандия през 2005 година. Тогава Мароко стига до полуфиналите на турнира след победи над Хондурас(5:0), Чили(1:0), Япония(1:0) и Италия(3:2, след изпълнение на дузпи), след което губи на 1/2 финала от бъдещия шампион Нигерия с 3:0, а след това и от Бразилия с 2:1 в спора за 3тото място. Бензукан играе във всичките 7 мача на страната си.
The messenger there arous’d—the fire, the sweet hell within,
The unknown want, the destiny of me.

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 15 юни 2007, 21:02

Звучи добре :)
Изображение

vass
Мнения: 163
Регистриран на: 01 фев 2006, 19:11
Местоположение: София

Мнениеот vass » 15 юни 2007, 22:31

ако е верно добре...че има евентуално!
един голмайстор и вратар задължително,ако не продаваме разбира се и сме екстра,е може и халф от рода на Мечо:)
ако некой свие номер като Пелето ще е Петков,пък и да не пак си трябва,дано разкарат Никито,ако требе и без пари,ич не ни требе,доказа се отвсякъде

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 15 юни 2007, 22:43

Кой Ники бре, Sin City-to вече го разкрахме ако не си разбрал...даже и пари за него взехме :wink:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 15 юни 2007, 22:51

Хубаво е, че взимаме млад, перспективен играч, който очевидно има качества, след като Мъри се е убедил, че този футболист му трябва. Не е нужно да купуваме на кило, по-важното е да взимаме играчи, които наистина да ни свършат работа. Дано трансферът на мароканеца се окаже успешен.

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Мнениеот Evangeline » 15 юни 2007, 23:10

дано :wink: надявам се, че ще има бъдеще в Левски
Изображение

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 16 юни 2007, 09:58

bluehope написа:Мъри сега каза по Гонг, че и да остане Пелето в Левски - той няма да разчита на него, а ще тренира за здраве :lol:

Въпроси за размисъл - текучество или успехи искате? ШЛ или отпадане от ЕКТ през август? нашето ли "негъвкаво и тоталитарно" ръководство или на ЦСКА мангалското с трансферите на кило? и най-вече Мъри искате ли го, щото той е въплъщение на точно обратното, което стори Пелето

Първо не вярвам, че мъри ще остави за здраве пелето... най--малкото поне на този етап няма заместник и ще се отвори наистина огромна дупка...А по втория въпрос едва ли има човек който да не се възхищава на Мъри за треньорските му качества а и за любовта му към Левски....какъв човек е не можеш да знаеш но на мен горното ми е достатъчно..........


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта

cron