АС РОМА

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 23 май 2005, 14:32

LEVSKI SOFIA написа:Ми може и така да е...но и в двата случая сте к*рви :lol:


Айде, само да не почваме пак, щото усещам, че пак започваш да ме дразниш и ще стане мазало. Значи, когато нямаш какво да кажеш (а това е твърде често за жалост, просто си замълчи). Съчувствам ти, че поддържаш толкова смешен отбор, но не съм ти го избирал аз. А относно к...вите, вие, смешковци, даже и една смяна се уплашихте да направите в дербито, така, че айде да не казвам кой е по-голямата к... :evil:

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 23 май 2005, 14:59

Хехехе,много лесно се нервираш за некви глупости.
Разбирам за Левски да е,ама за некви тъпи жабари кво ти дреме. :)
БАН

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 11 юни 2005, 05:29

Dva novi transfera pri vulcite - sami kufur i shabani nonda. Opredeleno pyrviq me radva pove4e, osobeno pyk sled kato za nonda se govoreshe, 4e shte hodi v juve. no nali gi vzimame bez pari vse pak....
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 11 юни 2005, 19:44

Meto_Deyanov написа:Dva novi transfera pri vulcite - sami kufur i shabani nonda. Opredeleno pyrviq me radva pove4e, osobeno pyk sled kato za nonda se govoreshe, 4e shte hodi v juve. no nali gi vzimame bez pari vse pak....


Аз пък и на нонда много се кефя. Стига да е здраво и да е във форма това момче е способно на много добри неща.

Мето, забравяш за още едно попълнение - Родриго Тадеи. Много качествен играч според мен и него го взимаме без пари. Сега остава да си тафим и Зе Роберто и пътят към скудетото е чист. :twisted:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 11 юни 2005, 19:47

Между другото сега прочетох, че Юве един вид са ни оставили на нас Нонда, за да им дадем Касано срещу по-малко стряскаща сума и Муту под наем. Аз мисля, че това ще бъде страхотна сделка ако се осъществи. Чух обаче и нещо друго, което никак не ме радва. Трапатони е най-вероятният нов треньор на "вълците". :evil: :cry:

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 11 юни 2005, 20:47

Абе де да знам. Само се надявам да не е като този сезон . Трябва да мачкаме, щото иначе е кофти.
ИзображениеИзображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 11 юни 2005, 21:13

wondertree написа:Абе де да знам. Само се надявам да не е като този сезон . Трябва да мачкаме, щото иначе е кофти.


Не вярвам този сезон да се повтори. Миналото лято взехме млади перспективни, но все още недоказани играчи, което ни изигра лоша шега. Сега обаче се ориентираме към "стари кучета", които бързо ще се адаптират и наистина ще повишат класата на отбора. Така че ЩЕ МАЧКАМЕ ЯКО!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 юни 2005, 20:51

Следмалко повече от половин час започва първият мач от финала за Купата на Италия между Рома - Интер. Дербито ще бъде излъчено по Рай Уно. Дано ги смачкаме!!!!! 8)

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 12 юни 2005, 21:07

Интер ще взеат сега мача и на Сан Сиро равен.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 юни 2005, 22:09

iliyan написа:Интер ще взеат сега мача и на Сан Сиро равен.


Ми те вече го взеха заради пропуските на пъпчивото гейче и плашилото на вратата ни. :evil:

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 12 юни 2005, 22:11

И Адриано вз, че и той ги наказа.... а дано да има още не повече от 1 гол, че съм го подпрял с една десетка на Ундър 2.5

ЕДИТ: Айдеееее. Аз докато си пиша Адриано им монтирал още един и са залогчето ми виси на косъм...
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
iliyan
Мнения: 169
Регистриран на: 31 мар 2005, 15:52

Мнениеот iliyan » 12 юни 2005, 22:33

Mike Bibby написа:Ми те вече го взеха заради пропуските на пъпчивото гейче и плашилото на вратата ни. :evil:


Майк, ама това го написах, преди да беше почнал мача. Само скивай часа, който за сведение е с един час назад => съм го написал в 22:07

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 13 юни 2005, 10:46

Как стояха Рома на терена , че не можах да гледам мача?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 13 юни 2005, 10:58

wondertree написа:Как стояха Рома на терена , че не можах да гледам мача?

Не стояха. Лазиха
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 13 юни 2005, 11:26

Perry написа:
wondertree написа:Как стояха Рома на терена , че не можах да гледам мача?

Не стояха. Лазиха


Лазил ти е акълът на теб, Perry! Първото полувреме ги смачкахме жалките нерадзури, до 15-ата минута трябваше да е 3:0 резултата, но пъпчивият педерунгел (дано час по-скоро се разкара от Олимпико, най-добре да отиде при Дъртухата, той и без това си пада по какички) изпорти всички положения които Тоти и Мансини му създадоха и през цялото време риташе топката като художествена гимнастичка. Просто нямаме си нападател и това е. А Интер си имат и то какъв. Адриано нищо не направи през първия половин час, но после дойде тази тупалка от нищото, после и удара с глава - ей това е нападател, от половин положение вкарва гол, а не като Лекето - от три положения една греда и толкоз. Не можеш още първата минута да излезеш сам срещу вратаря и да му подариш топката, мачът щеше да се развие по съвсем друг начин ако беше паднал тоя гол.

Просто ОЧЕВАДНО Е че докато НЕДОРАЗУМЕНИЯ като Ферари (продукт на школата на Интер) и Касано петнят фанелката на Рома с безобразната си игра, отборът ни нищо хубаво не го чака. Но въпреки това оставам оптимист, с идването на Нонда вече ще имаме човек който да вкарва положенията когато му паднат, а Куфур със сигурност ще заздрави защитата. Родриго Тадеи пък ще освежи нещата по крилата (предполагам най-вече по лявото). Сигурно и още трансфери ще има.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта

cron