ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЕВРО 2008

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Мнениеот dgeorgiew » 04 сеп 2006, 15:45

Няма нищо по нормално от това да се викат най-добрите футболисти ,играещи в най-добрият отбор!
Изображение

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 04 сеп 2006, 15:49

8 написа:
Bilbo написа:Добре, най-накрая да викне офанзивни футболисти, макар че нито Мечо, нито Йовов е централен нападател.Не знам какво ще стане, ако Божинов се контузи по време на мача.


Викаме Бабангида. (1)Играч от ШЛ, (2)спечелил кървавото българско първенсто и (3) надвил елитни европейски колоси пролетта.
Ако някой може да изкара нещо срещу тези аргументи да заповяда.

Много ясно, най-резултатния БГ футболист в евротурнирите, от най-добрия БГ отбор. :!:
Никой няма и намерение да оборва аргументите ти.:!:
Левски

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 04 сеп 2006, 16:29

Не съм си и помислял друго. Освен Бабангида, Борето, Мечо има ли и още някой, който несправедливо не е в националния?
Сега като се замисля Мартин трябва да го изхвърлят. Ако беше левскар щеше да отпори поне хет-трик, а Марто ни провали :evil: !
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Morodin
Мнения: 840
Регистриран на: 17 фев 2006, 14:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Morodin » 04 сеп 2006, 16:38

Като поставяш въпроса така, ами мисля че има, в крайна сметка всеки от отбора на Левски трябва да е в Националния отбор :!: , всичко друго е нелогично и не отговаря на реалностите в Българския футбол :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Левски

Потребителски аватар
C/\ABuCTA
Мнения: 17
Регистриран на: 03 авг 2006, 15:04
Местоположение: Под полите на Витоша

Мнениеот C/\ABuCTA » 04 сеп 2006, 16:53

Абе не знам , но явно Топчо може да играе добре само и единствено за Левски. (справка всички мачове на националния в които е играл и най-вече мача с Швеция , където топката му мина м/у ушите и не я видя )
А Телкийски в националния , просто нямам думи! Йовов бива , но можеше да извика Електричката по-добре. Все пак от доста време е в националния и си знаят играта с останалите и така ако се наложи М.Петров може да играе нападател. Сега обаче ще имаме опцията Йовов ляво крило , което не е зле , но си мисля , че Електричката все пак е по-добрия варянт.
Задължително Благо дясно крило на мястото на Пеев и Чаво в центъра със Стилян. Янкович сигурно ще играе , въпреки много слабата игра и напред Божинов.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Mystic_Prophecy
Мнения: 74
Регистриран на: 01 сеп 2006, 14:00

Мнениеот Mystic_Prophecy » 04 сеп 2006, 19:41

Morodin написа:Като поставяш въпроса така, ами мисля че има, в крайна сметка всеки от отбора на Левски трябва да е в Националния отбор :!: , всичко друго е нелогично и не отговаря на реалностите в Българския футбол :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Естествено,к'ви са тия М.Петров,Д.Бербатов,С.Петров я да ги махат и да слагат левскарите.Пък тогава с малко късмет и Словения ще ни бият с 3
Изображение

etg
Мнения: 362
Регистриран на: 27 мар 2006, 13:02

Мнениеот etg » 05 сеп 2006, 09:42

За разлика от вас, никой от нас не поставя под съмнение нуждата от тези играчи.
И то не защото играят еди къде си , а защото са най-добри на постовете си( за М.Петров -ако играе нападател, ако го сложат халф, не става-пролича си и в последния мач той изригна когато румънците се дръпнаха, благодарение на гениалния си треньор и Марто заигра като нападател :idea: )

Докато при вас положението е друго Топчо сбъркал при 1-вия , а къде остава Пеев в случая..., ама не, Пеев не е играл в ЛЕВСКИ, това е проблема.
2-рия гол топката минава между краката на Тунчев, но не пак Топузаков е виновен.
Хубаво, и моето лично мнение е , че Топчо игра слабо, но то не е базирано на това , че той е от еди кой си отбор, а защото наистина направи грешки.
Основната дупка в отбора беше халфовата линия и в дефанзивен план и в офанзивен. Ние до гола на Марто имаме един удар в небесата( това до 81м. :shock: , за какво говорим).

Сега на мача със Словения ще има левскари и при халфовете, така че ще имате шанс да се развихрите.

И накрая Реал Мадрид Славия го каза, когато печелим играят всички, когато губим , дъни се целия отбор.
ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 05 сеп 2006, 09:59

АПЕЛИРАМ КЪМ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ - СПРЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ПО ТЕМАТА ЗА НАЦИОНАЛИТЕ С ЧЕРВЕНИ И СИНИ БУКВИ! ПИШЕТЕ С БЯЛО-ЗЕЛЕНО-ЧЕРВЕНИ ИЛИ С ТЕЗИ ОТ ОСТАНАЛАТА ЧАСТ НА ТЕКСТА ВИ! НЕКА НЕ СЕ ДЕЛИМ, КОГАТО СТАВА ДУМА ЗА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Cavalera
Мнения: 1378
Регистриран на: 26 мар 2006, 15:26
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот Cavalera » 05 сеп 2006, 10:06

Real_Madrid_Slavia написа:НЕКА НЕ СЕ ДЕЛИМ, КОГАТО СТАВА ДУМА ЗА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!



Няма начин... в сегашното положение на националния отбор при гаф или ще е виновен треньора, или ще е голямата част от отбора...
Постоянно ще се търсат грешку при "лошите", въпреки че в националния ни отбор такива не би трябвало да има :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Vuk
Мнения: 42
Регистриран на: 07 сеп 2005, 20:26

Мнениеот Vuk » 05 сеп 2006, 10:10

8 написа:Не съм си и помислял друго. Освен Бабангида, Борето, Мечо има ли и още някой, който несправедливо не е в националния?
Сега като се замисля Мартин трябва да го изхвърлят. Ако беше левскар щеше да отпори поне хет-трик, а Марто ни провали :evil: !


Ало 8-ми какъвто селекционера, такава му и селекцията. :cry:
Стоичков е добър, но Гунди е велик!!!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 сеп 2006, 10:15

8, пак съм казвал или Ицо е слаб селекционер и не разбира от футбол, или просто изпълнява мениджърски нареждания.
И в двата случая жалко за Кумира!!! :lol: :lol: :lol:
За мен Ицо взе правилните решения, след като Чавдар, Кишишев и Янкович разходиха фанелките срещу Румъния...
Чудя си кой треньор ще откаже футболисти, които са си извоювали правото да играят в ШЛ...

Не го харесвам Стоичков като треньор!!!! Куцат му много неща, но харесвами или не - АЗ ГО ПОДКРЕПЯМ НАПЪЛНО, ЗАЩОТО ТОЙ ИМА НУЖДА ОТ ПОДКРЕПАТА НА ФЕНОВЕТЕ!!!!!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 сеп 2006, 10:33

Wallace написа:Чудя си кой треньор ще откаже футболисти, които са си извоювали правото да играят в ШЛ...


Аз лично без да ми мигне окото не бих се впечатлил от този факт знаейки как е "извоювано" това право.
Ако взема или не взема играчи от Левски в националния ще ги взема ако ми харесват и това няма да има нищо общо нито с ШЛ (няма да им е плюс), нито с това че са членове на отбора Ку-Клус-Клан (това пък няма да им е минус).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 05 сеп 2006, 10:39

Ами, 8 - едното се връзва с другото, бе, човек.
Не можа да достигнеш върховете на футбола без да си добър. Това е ясно на всички - даже и на хора, които повече от нас разбират от футбол.
Или всичко е един заговор...
Разбира се, че щом достигаш до ШЛ - значи играеш добър и печеливш футбол. Достоен си за национала...
Ето, за да не кажеш, че съм необективен - когато ЦСКА печелеше миналата година Стоичков викаше Бадемчето и Янев... Вальо Илиев също играеше, а ако Ицо можеше щеше да включи и Тиаго...
Просто сега човека правилно е решил и е извикал най-доброто - това, което печели!!!!
Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 05 сеп 2006, 10:54

Wallace написа:Не го харесвам Стоичков като треньор!!!! Куцат му много неща, но харесвами или не - АЗ ГО ПОДКРЕПЯМ НАПЪЛНО, ЗАЩОТО ТОЙ ИМА НУЖДА ОТ ПОДКРЕПАТА НА ФЕНОВЕТЕ!!!!!


Нека това мнение да послужи за пример на всички, които искат да бъдат българи, но нещо в отбора не им харесва!!!!!!
БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 05 сеп 2006, 10:58

Абе чак да го подкрепят левскарите е трудно. Малцина са като Уоли. Разбирам ги. Обаче поне да не са деструктивни и каквото и да става или да не става ей така за спорта постоянно да ръсят "каквото и да стане на мача аз накрая ще си обидя Ицо".
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта