ТЕМА ЗА КОРУПЦИЯТА И УГОВОРКИТЕ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 31 май 2006, 12:23

etg,
той и Мъри има един гол във вечното дерби и той НЕ е във вратата на ЦСКА... :lol:

Доста се отклонихме от темата и пак ще има работа за модовете, ама да му мислят те :P

Имам достатъчно основания за АНТИ срещу Илиян Стоянов и Станимир Стоилов.
Но ако Стилян направи подобно нещо - всичко дотук ще избледнее като красив летен плажен спомен с полякиня да речем...
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 31 май 2006, 12:31

Ами Стилиян е от така наречените футболисти -професионалисти.
Това е мое мнение изградено не заради това, че иска да напусне Селтик, а от отдавна. Т.е. човек, който играе, където му предложат по-добри условия, а не е верен на идеята...
давам ти и пример - Гиби също се опита да е "професионалист", ама си остана с опита...
Изображение

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 31 май 2006, 12:40

Wallace,
тук не опира до професионализъм. Ако Стилян облече синия екип ще е само, за да си начеше крастата. Както Гиби си я начеса, само че поради други причини.
Все едно да решим, че Гиби е нямал други алтернативи и се е хванал за ЦСКА като последен шанс...

Стенли е особено много задължен на ЦСКА. Ако за него е било по-важно да отстоява принципи, можеше да го направи още навремето. Като откаже да премине в ЦСКА и изчака своя шанс при вас.
В тоя живот НЕ всичко е пари. И тези, които нямат елементарно уважение към някои неща от собствения си живот значи не заслужават уважение и от другите.
Както Мъри навремето, когато никой не се сещаше за него. Като е толкова голям левскар, че да крещи истерично на миналогодишния финал за КБ да не е обличал червения екип въобще.

Коловати - той също забрави от къде е тръгнал...
Професионализъм - О.К. Да съм казал нещо за Викторио Павлов например? :roll:
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 31 май 2006, 12:45

tonick написа:.........................Пример: ако /не дай Боже/ един ден Стилян облече синия екип ще ми падне много повече в очите от Коловати и Мъри, например :idea:
Че какво им е на Челси?...
Изображение

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 31 май 2006, 12:47

:D
Знаеш чий син екип имам предвид :)
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 31 май 2006, 12:54

tonick написа:Все едно да решим, че Гиби е нямал други алтернативи и се е хванал за ЦСКА като последен шанс...

Гиби точно това направи - като последен шанс за големия футбол. И какво? - излезна срещу Левски и не можа да върже два паса...

Не знам, аз към Стилян нямам отношение като към играч на ЦСКА...
Т.е. закърмен с идеята на ЦСКА - нещо като Любо или Емо...
Изображение

Потребителски аватар
mladostbg
Мнения: 616
Регистриран на: 26 авг 2005, 11:08

Мнениеот mladostbg » 31 май 2006, 13:01

Mike Bibby написа:Каквото повикало такова се обадило, Боби. Вие (феновете на цска, говоря като цяло, разбира се) сте последните хора на този свят, които трябва да очакват уважение от нас.


Осъзнаваш ли колко глупаво и безпринципно нещо написа??? Не искам повече да разводнявам темата и ако модераторите преценят - нека изтрият и това, и предното ми мнение.

Следващия път ми е много интересно да видя как ще дойдеш да се здрависаш с мен или някой друг от "червените" и да ми обясниш как ние не заслужаваме вашето уважение. Защото, ако ти уважаваш и двама цесекари от този форум - ще пишеш името на отбора коректно, защото иначе ще ги обидиш. Не, че нещо съм се обидил аз пък точно... просто е тъпо.
Грозен футбол, празни трибуни, корумпирани съдии и неграмотни журналисти. НАПРЕД АРМЕЙЦИ!
http://forumteam.cska.bg

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 31 май 2006, 13:03

За Стилян имаше много други варианти за развитие на кариерата му. Не се сещам, обаче измежду тях да има по-добър от този...

Случаят му донякъде е сходен с този на Бандаловски и Ивелин Попов, макар те да са и юноши на Левски. Ако тръгнат нагоре, обаче те ще го дължат най-вече на Гриша Ганчев. И са морално задължени на него.
Всичко друго са лични пристрастия.

Но по започнатия разговор: да плюеш по клуба, в който си ял бял хляб не е коректно. Въпрос на ниска култура.
Съвсем същото е да нямаш чувство за благодарност към клуба, който те е извел в друга орбита. А марката ЦСКА, която е създадена от поколението на Иван Колев насам помогна на 3-ма световнонеизвестни да излетят към големия футбол. Нищо друго. Марката. И към нея трябва да имат уважение. Като към важна част от своя живот.
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

etg
Мнения: 362
Регистриран на: 27 мар 2006, 13:02

Мнениеот etg » 31 май 2006, 13:45

Марката. И към нея трябва да имат уважение


Извинявай Тоник, но Бербатов като дойде тук , след трансфера си в Тотнъм, не благодари на марката , а на Д.Пенев. Иначе си прав , че от Монтана в Селтик няма как да иде.
А и Ст. Петров е от малкото футболисти , които мислят преди да говорят и съм убеден в това, че при него този проблем не съществува:
Съвсем същото е да нямаш чувство за благодарност към клуба, който те е извел в друга орбита
, но надали "марката" Цска значи за него нещо повече от това.
ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 31 май 2006, 13:58

etg,
Бербатов благодари на Пената, защото той го наложи. Така, както наложи Стилян и Мартин...

А дали значи за него нещо повече не знам. Но и това не е малко.
Мъри, ако беше голям мъж навремето нямаше да облече червения екип. Това ми беше мисълта...
Много е лесно, когато си в друга орбита да се тупаш в гърдите... Само, че докато стигнеш до Капитана на нац.отбор Стилян Петров си минал много етапи...
Примерът със Стенли го давам само като такъв. Нямам лично отношение към никого. И винаги съм смятал, че откровеността, откритостта е много по-добър вариант от лицемерието в такива ситуации...
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

etg
Мнения: 362
Регистриран на: 27 мар 2006, 13:02

Мнениеот etg » 31 май 2006, 14:16

Пример: ако /не дай Боже/ един ден Стилян облече синия екип ще ми падне много повече в очите от Коловати и Мъри, например



Добре де ти си противоречиш.
Защо Стилиян ще намразиш повече от Мъри, за едни и същи прегрешения(Стилиян дори не ги е извършил)?

Ще си отговоря сам. Защото Стилиян направи по-добра кариера и вие го записвата като актив на Цска, като заслуга на Цска. Да ама не е. И ако той каже, за мен Цска е нищо, ще те заболи повече отколкото някой с по-малки постижения. :wink:

Мъри, ако беше голям мъж навремето нямаше да облече червения екип


За Мъри не знам какви възможности е имал, но едно 17-18г. момче от Монтана дали ще изпусне шанса да играе в Цска, та после такива привъженици като теб да не го обвиняват в лицемерие. Това е глупаво. Ст.Петров не е играл 5г. в Цска , че да каже ето аз дължа нещо на този клуб(освен трансфера).
ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 31 май 2006, 14:47

etg,
разбирам те много добре, че не можеш да прецениш ролята на трансфера. Левски /почти/ няма успешни такива. И е нормално вие да отдавате значение за броя на годините, изиграни в отбора...
Това, което Стилян записа навън, по отношение на родния футбол е изцяло заслуга на ЦСКА. Каквото и да се случи оттук нататък.

Радуканов например, макар, че е играл в доста отбори, включително и в Левски ще се запомни не с нещо друго, а с феноменалния си гол срещу Юве...
Същото важи за Викторио Павлов и Петър Михтарски. Това остава най-паметния им мач в цялата кариера...

Колкото до 17-18 годишното момче... ами О.К. всеки има право на избор, с всички произтичащи от това последствия.
За откровеността, че е левскар мога само да поздравя Стилян. Това няма да го направи по-малко уважаван от мен. Напротив.

Но това, за което спорим е нещо съвсем друго. И за мен е точно Аморално.
Последна промяна от tonick на 31 май 2006, 14:48, променено общо 1 път.
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Цитат

Мнениеот Delija » 31 май 2006, 14:48

Виктория написа:..ЛЕВСКИ ....... цска...



NO COMMENT!!!!

Потребителски аватар
Bianconero
Мнения: 137
Регистриран на: 13 сеп 2005, 19:01
Местоположение: Sofia
Контакти:

Мнениеот Bianconero » 31 май 2006, 15:04

tonick, все мисля, че ти като фен на цска трябва да се радваш на успехите, които играчите на цска постигат със цска, а не с Байер, Майер и Селтик, например! :oops:

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 31 май 2006, 15:17

Bianconero,
аз не съм левскар и никога няма да бъда :D

Митко, Стенли, Марто носят славата ЦСКА, така както го правеха Ицо, Любо, Данчо, Емо и Трифон. Аз винаги ще ги свързвам с ЦСКА. Дори и да играят за някоя друга планета от галактиката Млечен път.
1982



Всяка далавера завършва с фиаско...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron