"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 25 апр 2006, 11:38

Гочето поема Нафтекс... :shock: :shock: :shock:
Изображение

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

Мнениеот gizo » 25 апр 2006, 12:06

Мичо
--------------------------------------------------------------------------------

Гизо,батко,нещо ти казах относно коментарите ти относно другите потребители. Не си ти човека,който ще определя кой как пише.като не ти харесва,не чети.


Що бе Мичо той се точи на ЦСКА ,ще си говоря на тази тема за червените ,коментар за подуенци не съм правил и не бързаи да се изказваш преди да си асимилирал за какво се възмущавам.А на теб ти бях казал да не хвърляш думи във въздуха без доказателства .,Въпросния господин да вземе да извади доказателства за твърденията си за тези отбори и да ги накажат за уредени мачове или някаква конспирация ,толкова от мен .
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 25 апр 2006, 12:38

gizo написа:-------------------------------------------------------
......Въпросния господин да вземе да извади доказателства за твърденията си за тези отбори и да ги накажат за уредени мачове или някаква конспирация ,толкова от мен .

Е аз за какво говоря толкова време? Тоя мач бил уреден , оня не се играл...ама един много достоверен източник ми каза...И на кой , както му изнася....Пак ще призова - за уговорени мачове да се говори само с доказателства.
Изображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 25 апр 2006, 14:20

Заслужено бихме Локо Сф. Който мисли че има нещо уредено да ходи да се прегледа. :wink:
А и ги надвикахме. Бяха гости на собствения си стадион :lol:

за берое-цска не коментирам,защото слабо ме вълнува какво е ставало в зарата...
БАН

Потребителски аватар
Trent
Мнения: 96
Регистриран на: 19 мар 2006, 18:06
Контакти:

Мнениеот Trent » 25 апр 2006, 14:50

Wallace написа:Гочето поема Нафтекс... :shock: :shock: :shock:


Аиде тия се спасиха... :lol: :lol: :lol:
Гочето ownz! :D
"We are delighted to be involved, it is a great adventure and who knows where it will lead to?" - Mark Hughes, manager of Blackburn Rovers about the UEFA Cup

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 25 апр 2006, 14:53

Trent написа:
Wallace написа:Гочето поема Нафтекс... :shock: :shock: :shock:


Аиде тия се спасиха... :lol: :lol: :lol:
Гочето ownz! :D


да! така си е!
Догодина дори, Гочето ще има възможност да завоюва 1-то място в България с четвърти отбор. (преди това Етър, левски и ЦСКА)....
Разбира се този път първото място може би ще бъде по-специално - Това на Б Група...
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 28 апр 2006, 15:58

Ръководството на Левски се отказа от идеята да излезе 5 минути по-късно на терена за началото на двубоя с Родопа утре, предаде репортер на Sportal.bg. За сметка на това «сините” футболисти ще се обърнат с гръб към телевизионните камери, а публиката на стадион «Георги Аспарухов” ще застане с гръб към терена. Протестът е срещу отношението към феновете на Левски на мача с Локомотив (София) от изминалия кръг в А група. Тогава на стадиона в квартал «Надежда” привържениците завариха седалките си оцапани с машинно масло. Евентуално закъснение за началото на среща се наказва солено от БФС и това накара шефовете на Левски да променят формата си на протест. Треньорът Станимир Стоилов се обърна към ДАМС с препоръката да занижат наема за използването на националния стадион «Васил Левски”. «Този стадион е на път да се превърне в мавзолей, тъй като там се играе само по един мач месечено”, заяви Стоилов. Срещу високия наем (30,000 лв) вчера скочи и президентът на ПФЛ Валентин Михов, който се зарече, че финалът в турнира за Купата на България няма да е там.


Еваларка - този протест е много по-адекватен... 5 минути зкъснение, никой няма да го запомни или да обърне внимание... това по-ми харесва.... Ще е по-зрелищно...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 28 апр 2006, 16:45

Stinkata написа:
gizo написа:-------------------------------------------------------
......Въпросния господин да вземе да извади доказателства за твърденията си за тези отбори и да ги накажат за уредени мачове или някаква конспирация ,толкова от мен .

Е аз за какво говоря толкова време? Тоя мач бил уреден , оня не се играл...ама един много достоверен източник ми каза...И на кой , както му изнася....Пак ще призова - за уговорени мачове да се говори само с доказателства.


Стинка:
Мислиш ли, че някой от форума може да изкара доказателства дори и всички мачове да са уредени?
И като нямаме какво? Да си говорим за неща (честност), които просто ги няма?....Все едно да си говорим колко са родолюбиви и честни политиците ни и как са градили бъдещето на държавата през последните години само защото сме нямали доказателства. Ще участваш ли в такива разговори?
Ако си цесекар бъди докрай!

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 30 апр 2006, 01:34

5 ТОЧКИ АВАНС! 8)

А ЛЕВСКИ ШАМПИОН АЛЕ АЛЕ

А ЛЕВСКИ ШАМПИОН АЛЕ АЛЕ

ЛЕВСКИ ШАМПИОН,ЛЕВСКИ ШАМПИОН

ЛЕВСКИ,ЛЕВСКИ,ЛЕВСКИ ШАМПИОН!

Яд ли ви е? :lol:
БАН

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 30 апр 2006, 04:12

Яд ли те е,батко,яд ли те е? :lol: Нека,нека :lol:
БАН

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 30 апр 2006, 07:30

[/quote="1914"]Яд ли те е,батко,яд ли те е? :lol: Нека,нека :lol:[/quote]??????????????????????????????????????????????????????????????????????
лекр ,лекар ,лекар ,лекар ,бързо-о-о-о-о-о-о-о-о-о--о-о-о-о-о- .
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 30 апр 2006, 08:39

Защо само един леко чалнат в главата коментира поредната силна крачка и мач спектакъл към титлата!?
Нека приятелите ни да понапишат нещо за "удоволствието от играта" и сините шедьоври, че днес влизам да попочета тук за настроение, но уви нямаше нищо :cry:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 30 апр 2006, 09:09

8, КОЙ СЕ РАДВА НА ПЛАТЕН ПОДАРЪК БЕ :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
kaliMunder
Мнения: 2130
Регистриран на: 01 юни 2005, 22:17
Местоположение: Bez edna moje, sus edna ne ! ! ! http://ekoplam.com/index.html

Мнениеот kaliMunder » 30 апр 2006, 09:15

1914 имаш право да се радваш радвай се...

все пак 3 години титла не сте виждали... 4 години щяха да ви дойдат прекалено много..да вземете да развиете некой комплекс не си е работа..нали :?:

А мен лично дали ме е яд... наистина щеше да ме е много яд, ако играехме на 70% от възможностите си и тогава вие станете шампиони, но при положение че това не се случи...

честита и сладка титла драги ми сини-...герчета :wink: :wink: :wink:
GORDI SOFIA

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 30 апр 2006, 10:16

Честито и от мен. Би било кощунство ако точно в този шампионат не сте вие шампионите. Никой друг не е достоен за точно такава титла :) !
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта